Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

ZENE-BÓNA GYŐR

létrehozva: 2007. 01. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2015. 02. 19. 9:09
...))
danikov89 2014. 07. 26. 1:11
Sziasztok!

Győri rockbandába keressünk 18 és 28 év közötti férfi énekest.
A jelenlegi felállás dob-basszus-2gitár, ezt szeretnénk teljessé tenni.
A stílus tekintetében punk rocktól hard rockig szinte bármire vevők vagyunk, úgyhogy ha érdekel, akkor írj! :)



Üdv
VENDÉG 2014. 06. 27. 16:01
!.!!
VENDÉG 2014. 06. 23. 7:23
!!!!
Gina 2010. 05. 31. 9:51
Győri énekesnő keres zenekart, zenészt. Vendéglátós zenében gyakorlattal rendelkezem.
Vendég 2010. 01. 25. 0:30
Énekest keresünk, győrsági zenekarba(győrtől 15km)-160ft a jegy!!Szerelés van, max májkrofon kellene, meg lelkesedés, meg jo hang:P!Naszal a stius rock irányba halad eddig, csak ének kell, mert nem tudom vállatlni basszer melett! Ha bármi kérdésed van msn, mail: /0670-348-7824 matyika SŰRGŐS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2009. 12. 07. 16:15
18 éves lány vagyok, énekes zenekart keresek, lehetőleg Győrieket. Emailcímem:
Ezen a címen elárulok mindent az eddigi sikereimről.
Vendég 2009. 11. 11. 16:11
Sziasztok!
Győrben szeretnék zenekart alapítani, mellyel saját és mások által írt, spirituális, lelkiséggel és Istennel, valamint az emberi értékekkel kapcsolatos dalokat, énekeket dolgoznánk fel, többféle stílusban. Olyan zenészeket keresek, akik elfogadják a mások vallását, hisznek Istenben és érdeklődnek a lelki élet iránt. Nem a zenei profizmusra, hanem a lelkesedésre, spirituszra és az összhangra szeretnék törekedni, s ezt kérném a jövendőbeli tagoktól is.
Jómagam billentyűn és hegedűn játszom, - nem vagyok profi, de lelkes annál inkább - valamint énekelek. Szeretnék legalább ütőshangszerest, gitárost és nem ártana még egy billentyűs sem természetesen, no meg basszeros sem, valamint énekes, vokalista.
Az elérhetőségem: , 70/5606580
Vendég 2009. 11. 11. 16:10
Sziasztok!
Győrben szeretnék zenekart alapítani, mellyel saját és mások által írt, spirituális, lelkiséggel és Istennel, valamint az emberi értékekkel kapcsolatos dalokat, énekeket dolgoznánk fel, többféle stílusban. Olyan zenészeket keresek, akik elfogadják a mások vallását, hisznek Istenben és érdeklődnek a lelki élet iránt. Nem a zenei profizmusra, hanem a lelkesedésre, spirituszra és az összhangra szeretnék törekedni, s ezt kérném a jövendőbeli tagoktól is.
Jómagam billentyűn és hegedűn játszom, - nem vagyok profi, de lelkes annál inkább - valamint énekelek. Szeretnék legalább ütőshangszerest, gitárost és nem ártana még egy billentyűs sem természetesen, no meg basszeros sem, valamint énekes, vokalista.
Vendég 2007. 11. 13. 0:01
Üdv!

Dance stílusban Énekest keresünk, lehetőleg hölgyet!!!
Studió adott, Győriek jelentkezését várnánk leginkább.
Legkésőbb november 20-ig!Legalsó korhatár 18 év!
Info:
Ati 2007. 02. 24. 18:20
Győri énekes keresi zenekarát vagy zenekart alapítana. Stílus rock. Rólam infók a http://www.tomiati.atw.hu oldalon.

doki 2007. 01. 03. 19:57
FIGYELEM!!Ez itt a reklám helye!! Aki a győri ZENE-BÓNA hangszerkereskedésben szeretne vásárolni
(Szalai Zoltán Zene-Bóna Hangszerkereskedés 9024 Győr, Bartók Béla út 5. Telefon, fax: 96/338-163 Mobil: 70/315-05-36 http://www.zene-bona.hu/ )
legyen nagyon óvatos. Most pereltem be a fickót csalás és sikkasztás miatt. Okt.15-re igérte a hangszeremet, amire be is gyűjtötte az előleget, 250,000Ft.-ot.
Azóta hallgat mint szar a fűben. Tudom,én vagyok a hülye,elfelejtettem hogy MO-on vagyok. Csak szólok hogy mással ne forduljon elő. Dr.Rajna Vilmos
UI: a fentiek tények, akit érdekelnek a részletek itt megtalál:

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál