Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Ma lenne 75 éves Elvis Presley

létrehozva: 2007. 01. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 03. 27. 14:48
Ha valaki szereti Elvist az mondja meg hogy hól találhatnám meg Elvis eggyik dalát a The Sound Of Your Cryt
letőlthető MP3 Fórmában?
Vendég 2010. 03. 27. 14:42
Én aztán igencsak megtapasztaltam az Élet Sötét Oldalát igen fiatalon.
Mikór szinte gyerekoromat leszámítva nekem csak mindig az élet árny oldala jutott.Egyetlen egyszer vólt úgy az életemben hogy talán még van remény arra hogy jobbra fórdúl,de nem így tőrtént.Elszúrtam.És ezért egyrészt magamat gyűlölöm,másrészt pedig másokat hogy másnak bedzeg minden síkerűl,nekem meg semmi.Én nekem már elegem van abból hogy mindig eggyik nőről a másikra élek,nem akarom ezt tovább csínálni,vagy megtalálom az igazit,vagy öngyilkos leszek!Mit a pénz a csillogás meg a hatalom,dicsőség nélkűl?Mi értelme az emberi létnek,boldogság nélkűl?
Már pedig egy embert igazán boldoggá csak a szerelem tehet.De én még azt is elveztettem.Minden remény szerte foszlik és én nem tudok kijutni ebből az ördögi kőrből.Én sem vagyok jobb bőrben mint akkór Elvis vólt,tudom mit jelent nyomorúltnak lenni.És én nagyon sajnálom Elvist.
Vendég 2010. 03. 27. 14:34
Úgy hogy én tudom min ment keresztűl Elvis amikór elhagyta a felesége.
Én ugyan úgy jártam,csak az én helyzetem abba szarabb hogy nem vagyok sztár.És nem tudok semmibe sem temetezni.Nem maradt csak a végtelen gyűlölet és bosszú éh az ellen az ember társadalom iránt,amely engem ide juttatott.De jól tudom ez csak egy darabig tartja életben az embert,de ha már bosszút ált már az egész feleslegessé vállik.Tehát nekem hiába van jó anyagi helyzetem,ez semmit nem ér,nem tesz boldoggá.A pénz és Hatalom önmagában egy szart sem ér,ha nincs mellette ott a dicsőség.Boldoggá csak az tud igazán egy igazi férfit tenni,ha egy gyönyörű nő szereti és mellette van.
Vendég 2010. 03. 27. 14:19
Elnétnézést a dúrva beszólásért de én minden rosz ért ami a Világban tőrténik a Zsidókat okolom.Még a saját bajaimért is.Mert ha nem lett vólna Adam és Éva akik köztudottan Zsidók vóltak,akkór még ma is az éden kertben élnénk ha persze a Bibliával érvelünk.Persze én nem vagyok vallásos,de ha igaz lenne a Biblia akkór még a halandósángunkról is a Zsidók tehetnének.Persze tudom ez csak egy mese.De mintegy.
Vendég 2010. 03. 27. 14:14
Én nagyon sajnálom Elvist.Bár elismerem Jacksont is mint előadó művészt,de mint embert,úgy nem.Ennek oka a pedofil botrányai,meg mert a Zsidókat védi azért.Persze még mindig előbb szeretem Jacksont mint azt a féreg Bob Dylant!Gyűlölöm Bob Dylant!Azért mert minden Zsidó egy féreg.
Vendég 2010. 02. 17. 17:32
Én Michael Jackson fan vok de bírom Elvist... kis ideig Michaael apósa volt
Vendég 2009. 02. 05. 12:49
Imádom ELVISt szupi a cikk
Juhász Gergely 2007. 01. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek