Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Galambos Dorina levetkőzött a Playboynak

létrehozva: 2007. 02. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 06. 25. 22:36
SZ.I.A. Dorina!Lacás vok Kalcsikáról. Ha esetleg szakítanál Barnabással (de, csak ebben az egy esetben), én szívesen lennék a barátod, aki megbecsülne és a tenyerén hordozna Téged. De miattam semmiképp NE szakíts Barnával. (Őt is nagyon csípem, nem akarok Neki rosszat.) Sok boldogságot kívánva Nektek, búcsúzom Tőled (/Tőletek). Sziasztok! Lacika Kalocsáról (0630-893-31-90)
Vendég 2009. 06. 25. 22:30
Dorina eszementül szexis lány, akit Barna joggal szeret magáévá tenni amilyen gyakran csak módja van rá. A helyében én is úgyanezt tenném. Lékelném mint a görögdinnyét éjjel-nappal. Lacás Kalcsikáról
Vendég 2009. 03. 18. 15:07
Hú de utálom ezt a nyominger csajszit!Ennyit a magyar Playboy-ról,hogy őt vetkőztették le...Színvonal az nincs.Egyébként meg ez bármire kapható szerintem,annyira exhibicionista.
De az a pasi is furcsa,aki beleegyezik,hogy a nőjét anyaszült meztelenül megmutassák egy egész országnak!Én nem örülnék,ha mindenki a nőmre verné...
Vendég 2008. 03. 08. 17:57
ááá deronda..
Szeszy 2007. 03. 01. 7:23
fojjjjjjj utálom dorinát...
Juhász Gergely 2007. 02. 23. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek