Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Énekest keresünk

létrehozva: 2007. 02. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Sing Projekt 2013. 03. 08. 17:42
ÉNEKES keres profi zenekart. Énekes-gitáros (szükség esetén énekes-basszusgitáros) vagyok. Részt vennék jó háttérrel rendelkező profi produkcióban. Részletek e-mailben:
fütyi 2013. 02. 27. 9:03
Veszprémi metal zenekar énekest keres(nem amatőrök vagyunk)énekcucc is féligmeddig megoldható.koncertek folyamatosan.E mail
Sing Pojekt 2013. 02. 07. 14:48
ÉNEKES keres profi zenekart. Énekes-gitáros vagyok, részt vennék profi produkcióban. Részletek e-mailben:
Nick 2013. 01. 08. 0:32
Budapesti zenekar képzett hangú,megfelelő színpadi rutinnal rendelkező férfi ÉNEKEST keres,kb. 25 éves kortól.Az énekes váltás miatt természetesen a repertoárunkat is újra építjük,a leendő énekes karakteréhez igazítjuk,de előny,ha erőteljes hanggal rendelkezel,és többféle stílusban is otthon érzed magad. Vegyes,lendületes,bulizós,pop,rock,funky feldolgozásokat játszunk,ezért nem csak egy jó énekest,hanem egyben frontembert is keresünk,aki jól tud kommunikálni a közönséggel.Szóba jöhet sok minden,néhány ötlet,hogy kb. képet kapj a dologról:pl. Robbie Williams, Aerosmith,Phil Collins,Joe Cocker,James Brown, EWF,Kool and the Gang,Bryan Adams,Lenny Kravitz, Steppenwolf,Charlie.LGT,Back to Black,Hevesi Tamás, Wild Cherry,Chuck Berry,Bon jovi,AC/DC,Doobie Brothers,Queen,Maroon 5,...stb,és amiket még hozol.A lényeg,hogy nem egy lírai alkatú énekest keresünk,tőled függ,hogy a pop-funky stílus lesz-e többségben,vagy a rockosabb nóták dominálnak,de mindenképpen,ütős,bulizós műsort szeretnénk. Lelkes,komoly, megbízható,a zenélés iránt elhivatott embert keresünk! Igényesen dolgozunk,csak akkor jelentkezz,ha felkészülten tudsz érkezni a heti rendszeres próbákra(hétköznapra tervezzük),és nem okoznak gondot a rendszeres fellépések. Havonta kb. 2-3 koncert a cél. Feltétel,hogy ne legyen másik zenekarod,(csak ha ki akarsz lépni a mostaniból)! Csapattagot keresünk aki együtt tolja velünk a szekeret! Nem "vendéglátós" zenekar vagyunk,ne a megélhetés legyen a fontos számodra,hanem a zenélés,és a csapatmunka szeretete! Koncert felvétel rólunk,az előző énekesünkkel: http://soundcloud.com/miki120612/egyveleg-mp3
Komoly bemutatkozásokat várunk a következő email címre:
humberto 2012. 11. 30. 13:39
BeveR zenekar keres
huszonéves énekest
Budapesten
’60-as évek + alternatív zene
http://www.youtube.com/watch?v=l7EuiLN2qRc
http://www.youtube.com/watch?v=oKr24ayT7Ls

Jelentkezz!
Dangee 2012. 10. 31. 17:35
Énekes kerestetik!

Sziasztok,

A Free Houdini zenekar saját szerzeményeinek megszólaltatásához férfi énekest keres.

Amit a zenekarról első körben tudni érdemes: Jelenleg három 30 év körüli, elhivatott tagból áll. A basszeros szoknyát, míg a gitáros-énekes illetve a dobász többnyire nadrágot hord. A dalaink gitár centrikusak és a legnagyobb barátságban tán az alternatív irányzattal vannak. A jelenlegi felállásban ezév elejétől muzsikálunk. Már augusztusra összeállítottuk a debütálásra alkalmas műsort, és azóta havi rendszerességgel lépünk fel folyamatosan bővülő, jelenleg 15 db-ot számláló dal társaságában.

Azzal, hogy egy énekes szakember keresése mellett döntöttünk tovább szeretnénk emelni a zenénk színvonalát, ezért ha jelentkezni szeretnél elkerülhetetlen, hogy:
haladó szinten tudj énekelni és előadni
ráérj heti egyszer próbálni, amikre felkészülve-pontosan érkezel (többnyire kedd vagy csütörtök a Dürer Stúdióban)
töltsd be a 18. életévedet, hogy a pultnál tudj önállóan sört kérni (viszont a nyugdíjas igazolványnak nem tudjuk hasznát venni a hangszerboltban... sem ). A viccen túl: Aktív-alkotó tagot keresünk aki részt vesz az új dalok írásában és magáévá tudja tenni meglévőeket, így a generációs szakadékot kerülni szeretnénk.
józanul, vagy ahhoz közeli állapotban szórakoztasd a közönséget a műsoridő alatt (utána azt sem bánjuk ha fűszoknyában lambadázol vmi ősrock számra)
Ha a ritmusgitározás mesterségét is műveled az extra jó.

A repertoár nagy részét meghallgathatod a YouTube csatornánkon:
http://www.youtube.com/user/FreeHoudiniBand?feature=mhee
De felbukkanunk a facebook-on is:
http://www.facebook.com/FreeHoudini?ref=hl

Ha felkeltettük az érdeklődésed kérjük írj nekünk az email címre.

Érdeklődésed előre is köszönjük, reméljük hamarosan találkozunk!
fütyi 2012. 10. 10. 11:58
veszprémi banda keresi énekesét,enyhe punkos rise against es beütésü zenét játszunk, e mail :
Phoenix Project 2012. 10. 09. 20:52
A Phoenix Project heavy metal zenekar olyan énekest keres, aki szereti a tradícionális heavy metalt. Magyar nyelvű, saját számaink vannak, illetve egy-két angol feldolgozást is játszunk. Budapest környéki embereket várunk első sorban. Az első album felvétele alőtt állunk, rádiós kapcsolatokkal rendelkezünk és bejáratottak vagyunk a klubbéletbe. Nézd meg a http://www.phoenixproject.hu/ oldalt és jelentkezz a http://www.phoenixproject.hu/kapcsolat/ oldalon.
Johnsy 2012. 09. 15. 16:59
Hali! Keresek R'N'B férfi együttes alapítására énekelni tudó,szerető tagokat Szolnok irány:boys ii man babyface
Eric benet...
Olcsy 2012. 08. 03. 22:15
Szia! Ha még kerestek egy jó hangú énekest és komolyak a szándékok akkor írj az: -ra :) Üdv.
Berni*-* 2012. 07. 28. 18:18
Hali!Még mindig keresnek énekest?
13 éves vagyok.Apukám bíztatott egyik nap,hogy jól éneklek és háát ki szeretném próbálni magam..
egy lényeges kérdésem lenne...:Hol is van ez?
Miia 2012. 05. 09. 19:11
*freemai.hu :$
Miia 2012. 05. 09. 19:07
Helló ^^
Olyan akusztikus gitáron játszó fiút/lányt keresek Veszprémben és környékén (kezdetben duóban, később esetleg zenekarban), akinek komoly szándékai vannak a zenéléssel. Főleg alternatív rock párti vagyok, de zene terén majdnem mindenre rávehető vagyok :)
Pár zenekar, akik meghatározzák a zenei tevékenységemet: 30 Seconds to Mars, Papa Roach, Linkin Park, Escape the Fate, Bullet for my Valentine, Stone Sour, Silverstein, Blessthefall, Avenged Sevenfold, Nirvana, Sum 41, A Day to Remember, Three Days Grace és még sokan mások ^^ Szóval ha van elég elszántságod és kitartásod, meg persze szeretnél együtt zenélni egy olyan hiperjófej emberrel mint én (facemoment :D) akkor írj mailt> :) az msn-em ugyanez, csak hotmail-es ^^ Pusz_ Miia
Brigi 2012. 05. 03. 19:37
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI PARTYZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, állandó fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek ami jó. :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül én sem létezem...!!!

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://brigittamusic.blogspot.com/
https://www.facebook.com/Brigittamusic
http://www.teasztar.hu/index.php?site=viewprofile&uid=31056

Itt keress:
Vendég 2012. 02. 17. 17:07
Budapesti blues-rock zenekar énekest, énekesnőt keres.
Vendég 2012. 02. 16. 11:05
SZERETSZ ÉNEKELNI?

Tanulj meg mindent profin a Hangszobrászat Énekiskola magánóráin,
ahol személyre szabott módszerekkel sajátíthatsz el hangképzési és előadási technikákat!
Nálunk nem csak az énekhangodat, de személyiségedet, színpadi jelenlétedet is fejlesztjük.
Gyere, tartozz egy fantasztikus csapathoz, bulizz velünk a fellépéseken, és az azt követő bulikon!
Várunk minden 12 és 45 év közötti hölgyet és urat, aki kedvet érez az énekléshez, szerepléshez, vagy épp csak egy önkifejező hobbit keres magának!
50 perces magán-énekórák akár már 2350 Ft-tól, Kőbányán, és márciustól a belvárosban is!
http://www.hangszobraszat.hu Telefon: 0620-852-3806 (10 és 20 óra között)
Vendég 2012. 02. 07. 11:10
Funk-Rock zenekar FÉRFI ÉNEKEST KERES. 23-26 évesek vagyunk, a te korod mindegy. Kizárólag angolul kellene énekelni, szöveg írás előny, de nem feltétel. Saját számok íródnak (jók a visszajelzések), de van más együttesektől repertoárunk (főleg Red Hot Chili Peppers, Living Colour stb). Funk-Rock ami azt jelenti hogy egy kicsit rappelni, szövegelni is tudni kellene az éneklés mellett, vagy nyitottnak lenni rá. Nem vagyunk kezdők, de profik sem. Vannak kapcsolataink és az idén szeretnénk elkezdeni koncertezni meg felvenni a saját számokat. Próbák nincsenek minden héten, csak periodikusan több összejövetel. Úgyhogy egy jó hozzáállású, laza énekest keresünk, aki szereti a stílust és csatlakozna vidám, laza, de ambiciózus bandánkba.
E-mail:
Facebook: Sandro VM
Vendég 2012. 01. 30. 18:21
Hello!
Budapesti zenekar keresi énekesét!
16-19 éves körüli motivált fiút, vagy lányt.
Műfaj: pop rock indie postpunk

videó: http://www.youtube.com/watch?v=FWQ0Oz8cGNA&fb_source=message
Vendég 2012. 01. 30. 18:20
Hello!
Budapesti zenekar keresi énekesét!
16-19 éves körüli motivált fiút, vagy lányt.
Műfaj: pop rock indie postpunk

videó: http://www.youtube.com/watch?v=FWQ0Oz8cGNA&fb_source=message
Vendég 2012. 01. 27. 9:41
Saját számokkal operáló - most induló - zenekar keresi a magyar Michael Pulsen-t blues-os metál stílusban!
Igen, saját stílus...
Betonkeverőt imitáló hörgősek kizárva, SZÖVEGÍRÓ/ÉNEKEST keresünk 20-40éves korig!
Ha esetleg több érc van a hangodban, mint a tatai hegyekben, az sem baj, a lényeg, hogy beérett, karakteres hangot keresünk elsősorban BUDAPEST-VÁC-SZOB vonalon.
Heti egy próba fix, nincs lógás, komoly a dolog!
A próbák jelenleg Nőtincsen zajlanak, de pesti fizetős hely sem akadály!
Ha TE az a R&R figura vagy, aki nem az anyuci engedélyével jöhetsz csak és nem az az elsődleges célod, hogy sz*tb*szd a csajokat, mint kézigránát a kerti budit, hanem zenélni akarsz, akkor
JELENTKEZZ!!!
Saját cucc megléte, vagy megvételi szándéka elengedhetetlen!
Sikoltozó Háry Jánosok kerüljenek, őket általában megpofozzuk!!!
E-mailben keress:
Vendég 2011. 08. 04. 14:18
Hallással és jó ének hanggal keres együttest egy 23éves, bp-i srác. Magyar Rádió kórustag voltam, 5évig zongoráztam (amiből már kopott jócskán). Énekest kereső, COLDPLAY stílusú együttesbe mennék!


Üdv, T

Dani 2011. 08. 03. 10:29
Üdv!

20 és 30 év közötti fiúkkal, lányokkal zenélnék Budapesten vagy környékén. 10 évig gitároztam amatőr szinten. Profi múlttal nem rendelkezem, éppen ezért gondoltam, hogy az ének -és mellé, ha szükséges, gitár- lenne számomra megfelelő.
Csapásirány? Porcupine Tree, Blackfield, hallgatok Kornt vagy épp Opethet is, de olyan hangokat valószínűleg nem tudnék előállítani :)
Ja, és a depresszív és dühös zene jó :)

Ha valakit érdekel:


Legjobbakat!
Dani
Vendég 2011. 07. 25. 18:21
veszprémi rockzenekar keresi énekesét, énekesnőjét, minden van csak énekelni kell...ide írjatok:
Vendég 2011. 07. 19. 18:20
Sziasztok!

Győri lányt keresünk szóló énekesnek.

Feltétel:
-kis zenei ismeret, kis képzett hang
-16-28 életkor
-gyakorlási vágy
-kitartás
-Fellépések vállalása
-Mulatós, könnyűzene, Pop

- Saját számok írása

két tagú zenekar vagyunk( gitár, szinti)
26 évesek

0670/ 774 98 20
Magánénekes 2011. 07. 19. 12:39
Magasabb szaktudású gyakorlott énekesnőt keresünk már meglévő Operettes műsorainkhoz.

Főként operett, és sanzon énekesek jelentkezését várjuk a Balaton, és a nyugat magyarországi régióból.

Érdeklődni: 06-30-4288-288 egész nap.
Vendég 2011. 07. 19. 9:22
Sziasztok!:)
20 éves lány vagyok aki Szegeden folytatja tanulmányait. A városban keresem zenekaromat. Zene tapasztalatiam is vannak. 4 évet furulyáztam 3 évet fuvoláztam. 3 évet magánénekre jártam mellette zongoráztam. Szoprán hangom van. Sok féle stílust szeretek. ( a "kemény rockot" és a rap-t nem szeretem.) Musical és könnyűzenei stílusú hangom van. Szívesen énekelnék egy zenekarban! :) Hangfelvételek még készülődőben vannak.:)
Elérhető vagyok a e-mail címen.
Mindenkinek jó keresést kívánok! ;)
Vendég 2011. 07. 17. 12:09
Bp-i Trance metal zkr-ba keresünk komoly hozzáállású, tisztán is énekelni tudó férfi énekest. Az első Ep már kész van, csak fel kéne énekelni :) Jó angol kiejtés szükséges.
Elérhetőség:
Vendég 2011. 07. 03. 11:29
Sziasztok!
Orosházi,két éve működő zenekar férfi énekes frontembert keres. Vegyes zenei repertoárral rendelkezünk. Főként pop, rock, funky, blues kategóriákban játszunk dalokat. Van már egy női énekesünk és mellé szeretnénk egy férfi énekest. A zenekar képzett zenészekből áll, a cél pedig az hogy egy profi zenekar, profi produkciót tudjon nyújtani. HA úgy érzed színpadra termett vagy, jó hangod van és szívesen lennél tagja egy jó kis bandának akkor köztünk a helyed!
Bővebb info:
Vendég 2011. 07. 01. 12:47
"Power-pop" stílusú zenekar alapításához keresek tagokat!

A zenei irányvonal Foo Fighters!
Várom a tagok jelentkezését a következő posztokra:
basszusgitár, szólógitár, ritmusgitár és ének!

Jelentkezésedet küld a e-mail címre!
Vendég 2011. 06. 27. 13:16
Atya ég, mennyi tehetség van kis hazánkban, jobbnál jobbak a jelentkezők, szívünk szerint mindenki "kellene":)))))

Tamás(djthomkas)
Továbbra is lehet jelentkezni :)
Vendég 2011. 06. 19. 18:04
Metalcore zenekarba keresünk SÜRGŐSEN énekest!
Magunkról: Budapest és környékén lakunk, 20-22 évesek vagyunk. Mindegyik tag 5-7 éve zenél (tagok: 2 gitár, basszer, dob). Komplett, komolyan felszerelt próbateremmel rendelkezünk, tehát csak a hangodat kell magaddal hoznod.
Eddig van 5 kész szám, de folyamatosan készülnek az új nóták. Nem szeretek hasonlítgatni, de ezt az august burns red, as i lay dying szerű stíluságazatot követjük.

Amire szükségünk van: megfelelő hozzállás és énektudás.

A hozzáállás alatt azt értem, hogy heti (min.) egy próbán vegyél részt, legyen rá időd. Szándékaink komolyak, nem hobbizenekarról van szó.
Az énektudásról pedig annyit, hogy hörgés és lehetőleg tiszta ének is menjen, de ha csak hörögni tudsz az sem nagy baj, meglátjuk mit tudunk együtt összehozni. Egy próbát mindenképpen megér
Szeretnénk minél hamarabb eredményeket felmutatni (koncert, studio, stb, ami ezzel jár), ezért csak komoly, elszánt és céltudatos emberek jelentkezését várjuk.
Elérhetőségem:
Vendég 2011. 06. 18. 21:55
ÉNEKESNŐK FIGYELEM!

Egy DJ 3-ik megjelenő lemezéhez keres új énekesnőt.
Életkor nem számít, DE ami mindennél lényegesebb az az, hogy ANGOL kiejtése kiváló legyen. Angol populáris club zenéről van szó.
A hölgy életkora nem számít, csak az, hogy legyen énekhangja és az angol....:)
A dal cd lemezen is megjelenik ill. az internetről ingyenesen is letölthető lesz. (maxi CD)
A dj neve "nem lényeges" ebben a fázisban még.
Itt TI vagytok előtérben jelenleg:)
Aki úgy érzi,hogy megfelelő erre a feladatra, küldjön egy e-mailt a VAGY e-mail címre.
Az e-mail tartalmazza a következőket:
Név,kor,lakhely, énekelt-e már valakinek vagy benne forog-e az énekesi világban(fellépés stb.)
P 2011. 06. 14. 20:26
Rutinos tagokból álló, újonnan alakuló, kizárólag Running Wild-dalokat játszó budapesti zenekarhoz keresünk zenésztársat a következő posztra: ének. Ha beszállnál, írj a címre!
Vendég 2011. 06. 14. 19:05
Helló!

Induló pesti pszichedelikus rock banda keresi (16-22 ÉV KÖZTI!) énekesét.
Előny ha jazz kedvelő vagy, és minnél rugalmasabb zenei ízléssel rendelkezel.
Billentyűs, gitáros, basszgitáros, dobos már van.
Főbb irányvonalak: Pink Floyd, Doors
Érdeklődni lehet: e-mail címen, és tel.:06706063375
Vendég 2011. 06. 06. 16:12
Sziasztok! 19 éves lány vagyok, amatőr énekes vagy aminek hívsz =)
ha valakinek szüksége lenne egy énekesnőre Írjon bátran , ha úgy tetszik személyesen is találkozhatunk.Jah és stílussal kapcsolatban csak annyi, hogy mindenevő vagyok.. ami tetszik az jöhet legyen az bármi
E-mail:
Köxxy
Vendég 2011. 05. 26. 1:01
hellooo, 19 éves énekesnő vagyok (valamilyen szinten "képzett"- 2évig jártam jazz énekre:D) és BP-is rockzenekart keresek:)
kb sum41, offspring, zebrahead, skillet, delain, yellowcard, diffuser, SOAD, korn, the used, fireflight, flyleaf, nem tom ilyesmikre gondoltam:)
vegyetek fel MSNre azt' tárgyalunk:D
Vendég 2011. 05. 22. 14:00
Sziasztok!
Érdi, frissen megalakult rock (pop-rock,punk-rock,dallamosabb metál,nem zúzda) együttes vagyunk (16-17 évesek).
Ha együttest keresel és érdekel a dolog, akkor jelentkezz és jó volna ha küldenél hanganyagot/videót magadról.
e-mail:
Brigi 2011. 05. 14. 6:31
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ ZENEKART KERES!!!
Élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, vegyes.
Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül halott vagyok én is!!!

Rólam bővebben:
http://www.teasztar.hu/?site=previewsongs&subtask=user&limit=all&uid=31056


Itt keress:
Vendég 2011. 04. 24. 12:54
Sziasztok!
Budapesten üzemelő zenekar férfi énekest keres rock/metal vonalon. Kérésre ötlet anyagot tudunk küldeni. Az alapvető müködéshez szükséges felszerelés SZÜKSÉGES (mikrofon,erősítő) mert saját, havidíjjas próbatermünk van a Váci út 40-ben. A jelenlegi felállás trio és az átlag életkor 30+

kontakt:
vagy telefonon a 0670-9477330 számon keresd a Lovagot
Levi 2011. 04. 23. 22:41
Sziasztok!

A "public smokers" alternatív könnyűrock zenekar budapesti férfi énekest keres (lehetőleg tapasztalattal rendelkező, haladó énekest)! Kérjük csak abban az esetben jelentkezz, ha az alábbi zenéink tetszenek:

http://www.youtube.com/watch?v=5xx9AX5O9Y8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=LtobDz94vMM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lOAV0InHUJ4&feature=related

Hetente próbálunk a XI. kerületben, a zenekar egy éve alakult, azóta rendszeresen koncertezünk.
Elérhetőség itt:
Levi 0630 527 81 89
Den 2011. 04. 22. 18:41
Sziasztok !
Dieter Bohlen világában utazó csapat énekest, énekesnőt keres !
Irányzat : http://www.youtube.com/user/dennisbalden?feature=mhum

Elérhetőség :
Vendég 2011. 04. 10. 18:24
Tree Cutters-be énekest keresunk heti 1 próba de lehet h 2is(folegha koncert jon) dél pestiek vagyunk(18ker) probalni a lágymányosi hidnal szoktunk, esetenként saját probaterembe(csak itt szarok a cuccok) szerdán lesz egy meghallgatás myspace.com/treecuttersmusic oldalon hallgathatóak meg a számok, az se baj ha nem ilyen a hangod, nyitottak vagyunk valamilyen szinten.(azért erős hang nemárt) hallgasd meg, azt dobj egy mailtha bejön. vagy irhatsz a bookra is ha megtalálod a zenekart.
üdv Treecutters
Vendég 2011. 04. 03. 20:11
Hii.

Énekes wagyok, lány ^^ :DD
Stílust nézwe Scene, ha nemtudod mi az akkor Googlezz rá, wagy írj emailt.xÐ
Igazából wagy egy "Bandát" keresek, wagy egy másik Jó hangú lányt, akiwel alapíthatnánk egy "2 tagú bandát".:D
Fellépésekkel!!!!Wannak helyszínek, és BIZTOS fellépések!:D
A dalszöwegről részletesebben Emailban írok.:D

Paramore "stílusú" zene lenne az alap.:D
http://www.youtube.com/watch?v=aCyGvGEtOwc

Részl. Emailban:

Csak olyanok írjanak akik KOMOLYAN weszik ezt :DD Thxx.
Facebookon is írhattok: http://www.facebook.com/Zsozyy
Vendég 2011. 03. 24. 23:44
Szegedi, több éve működő, meglévő, de bővülő repertoárral, és rendszeres fellépésekkel rendelkező a'cappella csapat basszust keres!! (fénykép, és referencia előny!)
Vendég 2011. 03. 16. 13:19
Stoner Rock együttes keresi Énekesét!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Karma to Burn, Unida, Clutch, Sasquatch, Cowboys & Aliens, (Queens of the Stone Age)!


Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

Vendég 2011. 03. 06. 15:00
Üdv!

Kb. fél éve működő rock/metál stílusban zenélő banda keresi angolul jól tudó énekesét Fót és Gyál vonzáskörzetében. 21 éves egyetemisták vagyunk, még nem túl tapasztaltak, de lelkesedésünk ezt kárpótolja:) Felállásunk: dob/basszus/gitár
Ha netán vkinek felkeltettük érdeklődését akkor az alábbi címen jelentkezhet:)



További szép napot mindenkinek!
Vendég 2011. 01. 17. 22:40
Üdv szega!

Régóta működő budapesti bandánkba keresnénk egy férfi énekes/ordibátort.
Egyértelmű nu-metalt jásztunk, ezért fontos a tiszta ének is, és a kajabálás is.
24 az átlagéletkorunk, de nincs kb. semmilyen kikötés ha komolyan veszed a dolgot, és jól nyomod azt amit nyomsz :)
Komolyan vesszük a zenét, a próbákat meg amit kell, de nyilván nem zárjuk ki a marháskodásokat sem :)
Rengeteg saját szám van amikre már csak a vokál kell, és abban szabad kezet kapsz.

Itt egy csöpp ízelítő:
http://www.myspace.c
om/inverz

A nyilvánvaló behatások: KoRn, Limp Bizkit, Deftones, M.A.N., Machine Head, Static-X, Slipknot, Pleymo, Spineshank, Drowning Pool, satöbbi satöbbi :)

Ha bejön amit hallasz és tetszik a dolog írj egyet, és próbáljuk meg, koncert, stúdió már minden adott, és haladnánk előre :)

pálesz 2011. 01. 12. 20:53
Cavintones banda rock énekest keres!
Zenekarunk férfi énekest keres. Stílus: klasszikus rocktól a bluesig.
AC/DC, Eric Clapton, Queen, Bon Jovi, Ákos, Bikini. Bővebben: http://www.cavintones.hu
Budapesti próbaterem.
Vendég 2011. 01. 12. 13:19
Együttest keresek! 18 éves, bariton hangú srác vagyok. E-mail: . Aki ír, lehetőleg valami zenei iránymutatót is írjon/küldjön, köszi!
Vendég 2011. 01. 11. 20:43
Hali!
15 éves emo féle srác vagyok. A koromhoz nagyából közelálló bandát keresek de ha idösebb kcsit az se baj. Énekes szerepet töltenék be. A hangom: Nem angyal hangom van, rekettes punkrockosabb inkább. háttér „screamot” hörgést is vállalok. Előképzetségem nincs, egyedűl tanultam meg hörögni, énekelni is csak othon szoktam. Punk Rock, Rock, Screamo, Metal Core és az ehez hasonló pörgősebb „betegebb” banda lenne jó. Budapesti vagyok 11keres, Olyan bandába szállok amihez nem kell sokat utazni, azaz mindenképp Budapesti legyen és az is oan h 11kertől ne legyen messze ha leeht. Még több részletet az msn-emen kérdezhetsz és ott meg lehet beszélni mindent.
msn:
Hangszobi 2011. 01. 11. 16:07
HANGSZOBRÁSZAT - FORMÁBA HOZZUK A HANGODAT !

Stílusoktatás, Hangképzés, Egyéniségfejlesztés, Személyre szabott oktatási módszerekkel, családias, vidám hangulatban - magánórákon!
A Hangszobrászat már 9. éve foglalkozik az énekelni vágyókkal!
Újdonság, hogy tananyagunkban Brett Manning módszereit is alkalmazzuk. *** Látogass el a http://www.hangszobraszat.hu oldalra és nézz körül! ***
Jelentkezni telefonon tudsz, bővebb infót e-mailben is szívesen adunk!
**** 2011. Január 10. és 31. között az első Énekóra AJÁNDÉK ! ****

http://WWW.HANGSZOBRASZAT.HU - FORMÁBA HOZZUK A HANGODAT !
Marcsi 2010. 12. 11. 22:34
Sziasztok!

Énekesnő keresi bandáját Budapest és környékén. Stílusok jazz, funky, soul, swing, de más irányba is szívesen mozgok. Amennyiben épp rám vártok, írjatok! :)

MSN:
e-mail:
Vendég 2010. 12. 09. 15:32
heló,
23 éves vagyok, lány, szeretek énekelni, és tudok is, csak most nincs hol.
lövésem sincs, mit írhatnék még, de szeretem az alternatív, elvont műfajt, INDIE, a rock, vagy nu-metalt is, meg még sok mindent. hörögni nem tudok és nem is akarok.
az ilyen alvin meg depresszió stílusból úgy érzem, már kinőttem. amit inkább hallgatok, csak viszonyításképpen: pl massive attack, nine inch nails, korn, deftones, 30stm, ladytron, neo, skinny puppy, metric, empire of the sun, mgmt .... rengeteg minden, de nem sorolom.
e-mail címem:
Vendég 2010. 12. 02. 13:44
Szevasztok!
A dafke zenekar keresi énekesét!
Meguntam már az éneklést a gitározás mellett, és egyik a másik rovására megy!
Teljesen mindegy hogy fiú vagy e vagy lány, 15-25 évig bárki nyugodtan jelentkezzen aki úgy érzi hogy tud énekelni de van elég kraft a torkában ahhoz hogy néha elszálljon az agya. Stílusra a grungetól- a jazzes elemeken át, a funkyig és a metálig mindenre nyitottak vagyunk, de inkább hallgassátok meg!
Hörgőbajnokok és békaüvöltők kíméljenek, Ha tudsz hörögni vagy brekegni az jó, de ne végig erről szóljon a dolog!

Kedvcsináló: http://myspace.com/dafkeband
Légy része te is ennek a zenekarnak!

Kontakt : ( Dani) ez Email és MSN is!
repa 2010. 12. 01. 19:30
Sziasztok! Zenésztársakat keresek BULIZENEKARHOZ, bárzenekarhoz. A stílus, szinte mind1. Az alábbi linken találtok több infót rólam.

http://www.youtube.com/user/barzene?feature=mhum

06303348411
Csabesz 2010. 11. 12. 10:41
Sziasztok!

Tatabányai, Iron Maiden feldolgozásokat játszó banda keresi énekesét!
Próbahely van! Heti minimum egy próba ajánlott!-:)

Ha érdekel, ide írhatsz!
Vendég 2010. 11. 03. 19:02
Tóth-György Viktória vagyok!Énekesnő!
Zenekart keresek!NEM HOBBI SZINTEN!Stílus amiket elénekelek:
pop, táncdal, musical, operett, és opera!
Rock zenét, és metált, nem énekelek!Ezek mellett hastáncot is vállalok!
Budapesten élek, a XI. kerületben!
Két saját dalt belinkelek, amiket meg lehet hallgatni!

http: //www.youtube.com/watch? v= rP5MwDOVR7s

Fellépés a Margitszigeten
http: //www.youtube.com/watch? v= VqC69CmhcHI& NR= 1

Fellépés a Ramada Grand Hotelbe
http: //www.youtube.com/watch? v= gzSTmqWLrlc& feature= related

Ismét egy saját dal!
http: //www.youtube.com/watch? v= lgBXyB2VeX0

A legendás Macskákból az Éjfél című szám!
http: //www.youtube.com/watch? v= 1nQbFLbccrE

Elérhetőségem: Telefonszám: 06705841612

Ha esetleg nem jönnek be a dalok, akkor rá kell keresni a nevemre a youtub-on, Tóth-György Viktória, és beírni,hogy Megőrjít a csend!
Ez az egyik saját dal címe!
Tomee 2010. 10. 30. 11:37
Helló! 21 éves srác vagyok, szeretek énekelni és zenekarban énekelnék. ( mível nincs képzett hangom, -de azért szerintem jól éneklek- ezért nem olyan profi zenekarba mennék) Elsősorban a következő zenekarokat szeretem: republic, kft, hungária, neoton, kispál és a borz, quimby és még egy csomó, de nem szeretem a kemény rockot. Új számokat is énekelnék. Most próbálkozom szövegírással, szerintem van köztük jó is. Ja és inkább fiatalokkal dolgoznék. Csak énekelni tudok, hangszeren nem játszom. Ha kérdésed van írj:
Vendég 2010. 10. 22. 11:19
Sziasztok! A budapesti Mudanza zenekar énekest keres. Saját szerzemények, rendszeres próbák. Terem, motyó van. Stílus nagyjából nincs, de tört ütem, progresszivitás, pszichedélia az van. Ha van kedved valami újat csinálni, akkor nosza, hallgass bele, és ha úgy érzed, hogy tudnál hozzátenni, ne habozz felkeresni. régebbi nóták : http://www.myspace.com/mudanzamusic de még van kb. 30 dalunk. Pém Olivér Tel: 30/ 395 44 64
Vendég 2010. 10. 15. 20:02
Helló :)
18 éves lány vagyok, aki imád énekelni. Bár még nem rendelkezem sok zenei tapasztalattal, keresem Heves, Nógrád vagy Pest megyében alakuló zenekarom, ami legfőképp pop, esetleg rockos zenét játszana.
Érd:
Normi 2010. 09. 27. 19:31
ÉNEKES VAGYOK!

Halihó!

20 éves srác vagyok, eddig leginkább a fürdőszobában énekelgettem, meg persze karaoke dolgokban, de élesben még nem próbáltam ki magam, együttesbe szívesen bekerülnék, leginkább oda, ahol énekest keresnek.

Azonban nem "átlagos", divatzenét játszó együttesek érdekelnének, hanem akik sokkal inkább a zene poposabb vonalát kedvelik, persze nem kizáró ok 1-1 rockosabb szám, de ne a szokásos metál, alternatív, rock stb. legyen. Inkább lightosabb rock and roll, blues-os beütés stb.

Konkrétan 1-2 példa:

- imádom a magyar örökzöld slágereket énekelni (Demjén, Fenyő, Komár, Metró, Illés, LGT, Bikini, Republic stb.)

- valamint bírom a külföldi örökzöldeket is

- Huey Lewis is jöhet,

- Takáts Tamás pedig egyenesen az egyik kedvencem...

TEHÁT EZ A VONAL! Akit érdeklek, az MSN-en megtalál:
Normi 2010. 09. 27. 15:12
Heló!

Dalszövegek írását vállalom együttesek / magánemberek számára.

Igényes, használható munkát adok csak ki a kezemből!

Persze a minőség sosincs ingyen!

Részletek: MSN:
dartsman 2010. 09. 23. 14:30
Sziasztok!

Én egy 25 éves rockbeállítású srác vagyok. Keresem az olyan zenekarokat, akiknek hiányzik az énekesük jelenleg, és a dallamosabb rock irányát veszik figyelembe. Pl.: Nelson, Avatar, Kronosz, Twister, Bikini, Beatrice. 8 éve éneklek amatőr szinten. 4-5 éve zenélek szintetizátoron, de inkább az éneklésbe fektettem több hangsúlyt. Amúgy Baranya megyében lakok, de sztem megoldható a messzebb banda is. Énekeltem már színpadon is, de nem akadály a koncert sem.

Szóval ha van ilyen banda várom a jelentkezéseteket, az alábbi email címre:
Zsuzsi 2010. 09. 23. 11:44
Képzett hangú, zenekari tapasztalattal rendelkező énekesnő zenekart keres! Stílusok: funky, R&B, jazz, swing. Elsősorban saját számokkal vagy azokkal is rendelkező zenekarhoz szeretnék csatlakozni, a saját dalok megírásában szívesen közreműködöm is (angol nyelvű szövegeket írok + énekdallamot).
Ha kéritek, szívesen küldök demo-számokat.
Kapcsolat:
Vendég 2010. 09. 20. 16:23
Budapesti Modern rock/metal zkr (még mindig) állandó énekest keres. Főként férfi énekesek jelentkezését várjuk jó angol tudással. A dalok angol és magyar szöveggel lennének. Saját dalok, ill. felvételek készülőben vannak, de első körben pár feldolgozás is lenne. Pl: Killswitch engage, Evergreen terrace-mad world, Sonic syndicate stb. Fpként ilyen stílusban is szeretnénk mozogni.
msn+email:
Stefanotis 2010. 09. 20. 12:28
Sziasztok! 26 éves kecskeméti lány vagyok, azt mondják sokan szép hangom van, szoprán a jellegét tekintve, inkább magasabb: jól áll hozzám a magyarnóta műfaja is, amit szeretek is, de kedvelem a pop-os számokat is, habár azt mondják, azt nem szokás magas hangon énekelni, én ettől függetlenül mégis szeretem. Énekelni nem tanultam sehol, egy nótakör tagja voltam rövidebb ideig. Ha valaki úgy gondolja, hogy lát bennem tehetséget, amivel érdemes foglalkozni, és neki épp ilyesmi kell, szóljon. (Kottaolvasás nem igazán megy, inkább hallásból tanulok.)

Itt meg lehet hallgatni: http://www.teasztar.hu/?site=player&karaokeFile=songs/17547/20100627_140613185&prod=Mate_Peter_%C5%90

http://www.teasztar.hu/?site=player&karaokeFile=songs/17547/20100707_150730142&prod=Zambo_Jimmy_Meg_nem_veszithetek

Érd.: Msn: v.
Vendég 2010. 09. 18. 20:39
Frissen alakult budapesti zenekar keresi megbízhtaó énekesét. Fellépési lehetőségre is van mód free stage formában. Az sem baj ha kezdő vagy, csak legyen hangod és szeress énekelni:)... Skatulya nélküli zenélés, de hogy legyen valami elképzelés az irányról: RATM, Audioslave, Nirvana, Oasis, Deftones, Green Day, SOAD, Black Sabbath,Led Zep, Red Hot, Stereophonics, saját, meg minden ami jó, dögös és ROCK...

Vendég 2010. 09. 17. 1:08
22 éves énekes vagyok, nem szakképzett, de az szerintem nem lényeg. Nightwishoz hasonló számokat szeretnék énekelni egy zenekarral, akár nightwisht is. Persze a Tarja féle stílust.http://www.youtube.com/user/amiani?feature=mh
um
itt meg lehet hallgatni, még csak 1 hete énekelek ilyen stílust.
kérlek jelentkezzetek, dobos, basszer gitáros, szintis, meg még egy gitár nem ártana.

Itt lehet jelentkezni
Folker 2010. 09. 08. 15:05
Sziasztok!

Budapesti Folk metál banda keresi billentyűsét és érőstorkú énekesét aki jól tud tisztán és hörögve is énekelni,
ha bővebb infó kell írj erre az címre:

ui.: Csak olyan jelentkezését várjuk aki komolyan veszi és belead mindent.
Vendég 2010. 09. 07. 21:03
Ismert, bulis számokat játszó(stílus:igen sokrétű:pop-rock-funky-blues), orosházi banda keres énekest Orosházáról vagy annak környékéről, de nem kizáró ok ha nem környékbeli a jelentkező, viszont heti 1 próba min.szükséges Orosházán.Kedvenc előadók: Takács Tamás,United,Robbie Villiams,Sting,Ray Charles,Hooligans és még sokan mások.
A zenekarról bővebben:www.mrshame.atw.hu
Jelentkezésedet és elérhetőségedet,esetleg ha van hangfelvételed kérlek küldd el a következő e-mail címre:
Vendég 2010. 09. 07. 12:46
Sziaztok!!! Dávid vagyok!21 éves!! énekes!!
Zenekart keressek!! Nográd megyéből vagy heves megyéből Salgótarján környékéről!! de jöhetsz másshonnant is" Csak autoval rendelkezz!!
erősségem, a Musichal-ill.pop...
Jelenetkezettek Bátran!!
Msn-cimem!!!

Sziaztok!!!!
rudeboy 2010. 09. 07. 9:55
A budapesti Skaballeros ska-punk zenekar énekest keres. Lehetőleg komoly hozzáállású, sztárallűröktől mentes, belevaló, színpadérzékeny egyént várunk sok szeretettel. A műfaj sajátosságából adódóan nem kell kiénekelni a magas cét, de a hamis hangokat nem szeretjük. :D
Honlap, ahol meg lehet kukkantani a dalokat:
http://www.skaballeros.hu
kontakt:
Endrész Előd

06-30-275-2224
Vendég 2010. 09. 06. 14:52
Összeszokott budapesti hard rock zenekar keres erős hangú,
kreatív énekest/énekesnőt.
Jó, ha írsz szövegeket, de nem feltétel. Valamivel több, mint 1 órás műsorra elegendőek a számok
(néhány saját és leginkább feldolgozások).
Stílus:
Guns'n'Roses
Velvet Revolver
Lenny Kravitz
Cranberries
Aerosmith
Érdeklődni : -on.
Videók itt találhatóak:

http://www.youtube.com/watch?v=x-EIHdd8ITI
Vendég 2010. 09. 01. 17:32
Budapesti eggyüttes énekest keres,
saját számok vannak, lesznek.
a csapat tagjai 22plussz, mínusz egynéhány évesek,
hasonló koruak jelentkezését várjuk.
stílus Heavy Metál.
Elérhetőségünk:
Jelentkezz, csak bátran!!!
Vendég 2010. 08. 29. 2:23
Sziasztok!

Pécsi (vagy környékbeli) death metal, grindcore, illetve black metal bandák iránt érdeklődnék mint "énekes", legyen az már aktív, vagy éppen alakuló. Én már tagja voltam egy amatőr együttesnek, de az személyes illetve tanulmányi okok miatt feloszlott. Példaértékű bandák: Cannibal Corpse, Six Feet Under, Immortal, Marduk, Finnugor
Ha valaki úgy érezné, hogy megfelelek a kívánalmainak, akkor címen tud elérni.
T-POS 2010. 08. 22. 16:38
énekest keresünk

Hello!
zenekarunk énekest keres. 2 éve zenélünk együtt, rockot és punkrockot játszunk.
Elsősorban 15-20 év körüli fiúk jelentkezését várjuk az énekesi posztra.
Budapesten a 22. kerületben próbálunk, de megoldható hozzád közelebbi próbahely bérlése is.
Elérhetőségeink: tel:06706002171
Vendég 2010. 08. 13. 23:41
CSAJOK! Női dobost, basszusgitárost, gitárost keres egy 19 éves színpadi gyakorlattal rendelkező énekesnő egy ütős, dögös CSAJBANDA alapításához. elsősorban bp-i, Bp környéki csajok jelentkezését várom nagy izgalommal >>>> 06 30 273 1152 >>>>
Vendég 2010. 08. 13. 23:39
CSAJOK! Női dobost, basszusgitárost, gitárost keres egy 19 éves színpadi gyakorlattal rendelkező énekesnő egy ütős, dögös CSAJBANDA alapításához. elsősorban bp-i, Bp környéki csajok jelentkezését várom nagy izgalommal >>>> 06 30 273 1152 >>>>
Zsófi 2010. 07. 30. 13:55
Többéves színpadi tapasztalattal rendelkezem.


26 éves vagyok, zenei általános iskolába jártam, ezután a hangomat magántanárnál képeztem és képzem most is. Dalszövegeket is írok, ha van rá igény. Két ,,szerelmem"; van az éneklés és az írás, komolyan akarok foglalkozni mindkettővel. Hivatásszerűen! Főleg népzenei, jazz, blues, funky zenét játszó együttesben énekelnék Egerben és/vagy Eger környékén.



Elérhetőségeim: e-mail:
telefon: 06/30-441-2600
MSN:
Vendég 2010. 07. 03. 12:29
Hali!

Budapesti rock/metal zenekar keresi énekesét.

Részletek: email/msn:
Daemona 2010. 07. 01. 15:34
Hell!
19 éves lány vagyok és szeretnék egy elvetemült Budapesti bandában énekelni. Legjobban a dark-goth stílust preferálom, de szívesen énekelnék alternatív stílusban is. Amit nem igazán szeretnék az a régi heavy metál és a Bikini féle régi magyar rock. Van zenei előképzettségem, jártam hangképzésre és zongorára is, szóval ismerem a kottát.
Üdv: Viki
MSN:
E-mail:
Vendég 2010. 06. 30. 10:42
Budapesti eggyüttes énekest keres,
saját számok vannak, lesznek.
a csapat tagjai 22 plussz, mínusz egynéhány évesek
Hasonló koruak jelentkezését várjuk.
stílus Heavy Metál.
Elérhetőségünk:
Jelentkezz csak bátran!!!
MeSza 2010. 06. 27. 13:11
Üdv! 16 éves fiú énekesként amatőr bandába Szeged és környékén belépnék. Szinte bármilyen stílus jó, kivéve a metal és a heavy metal és a rap, inkább dallamosabbakat kedvelek. Mail:
Lego 2010. 06. 13. 11:16
Hello!

Másfél éve működő punk-rock-metál zenekar keres énekest!Stílus : Alvin, Depresszió, Sing-Sing, Ramones, Tankcsapda Nem kell , hogy csodálatosan szépen énekelj, de fontos, hogy dallamosan! Feldolgozásokat játszunk de alakulnak a saját számaink is! Saját próbaterem van Főleg Fejér megyeiek jelentkezését várjuk. A próbahely Enyinghez közel van, Dégen.
Jelentkezés:
Vendég 2010. 06. 12. 17:00
Budapesti alternatív/grunge zenekar keres nem kezdő, kreatív énekesnőt 25 év felett, akihez közel áll ez a stílus. Kedvencek: Babes in Toyland, Hole, Alice in Chains, Tool, A Perfect Circle, Nirvana, P. J. Harvey, QOTSA stb. Bővebben: http://www.myspace.com/sibylband Ha van hangzóanyagod, kérlek, küldd el erre a címre:
Dani 2010. 06. 08. 23:44
Üdv!

Budapesti funky zenekar énekest keres, fő irányvonal a Red Ht CHili Peppers, és ebben a zenei stílusban szeretnénk a saját számokkal is foglalkozni.
Érdeklődni: e-mailen lehet.
rns2006 2010. 06. 08. 17:32
Üdv!!

Heves megyei zenekar énekest/énekesnőt keres, punk rock stílusú zenéhez. Saját számok már vannak, csak a szöveg hiányzik. Szóval mindenképp olyan frontembert keresünk aki valamennyire ért a dalszövegíráshoz is!! kor lehetőleg 18- 24 között!! Legfőképp Eger, Mezőkövesd, Miskolc környékéről várjuk az érdeklődőket!!! A többit majd személyesen.......
E-mail cím:
killabeat 2010. 06. 03. 15:28
A Puzzle énekest keres

Induló zenekar, tapasztalt zenészekkel, alternativ és brit rock stílusban, magabiztos énekest/ énekesnőt keres.

Számok: Bryan Adams - Summer of 69, Oasis - Wonderwall, Michael Jackson - Black or white, Roy & Ádám - Music

Érdeklődni a 0620/4191289-es mobilszámon lehet.
Vendég 2010. 05. 29. 22:54
sziasztok. 15 éves, lány énekes vagyok. zenekart keresek, dunakeszin. írjatook!! :)))
Vendég 2010. 05. 23. 18:15
20 éves lány 11 éves zenei múlttal (11 év ének + 7 év zongora) popot, hip-hopot, jazzt játszó együtteshez csatlakozna.
Akit érdekel, jelentkezzen itt:
Hanganyagot tudok küldeni.
Vendég 2010. 05. 15. 18:12
E!
A Novokain zenekar énekest keres!
Frontember pozíciót is betöltő énekest keresünk, akiben szövegírói véna is lakozik:)
Jópár koncert van mögöttünk, tehát színpadi rutin és fellépési lehetőségek vannak, de ha neked nincs, az nem kizáró ok.
A http://myspace.com/novokainhu weboldalon meghallgatható a 2006-ban felvett demónk. Ezek a számok inkább irányadóként szolgálnak, azóta valamelyest más, (reményeink szerint) izgalmasabb számokat írunk, de arra mindenképp jók, hogy irányvonalat mutassanak.
Saját próbaterem és saját cucc van (csak saját mikrofon kell).

Ha megpróbálnád velünk hívd Frenky-t a 06/70-317-7418-as számon, vagy Kristófot; 06/30-902-2272.
E-mail: ;

Puszi,
Novokain
Vendég 2010. 05. 09. 10:37
Énekesnőt keresünk németországi munkára hosszútávra, 5 tagú fiatalos party-zenekarba. Német nyelvtudás előny.

NP 2010. 05. 02. 10:39
Gitároktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten segédanyagokkal.
Érdeklődni:
Vendég 2010. 05. 02. 3:13
Sziasztok!
Egy 17 éves miskolci lány szívesen énekelne egy zenekarban,főként Pop zenét de másra is nyitott vagyok! Lemezfelvétel könnyel elintézhető lenne!
7 éve énekelek. Megnyerő megjelenés.. stb :)
Kérlek írjatok! e-mail: msn:
Vendég 2010. 04. 29. 21:39
budapest székhelyű rock banda férfi énekest keres 20-25 év között...
email:ghrb@freemailhu
Ádám (Rock Office Heroes) 2010. 04. 29. 14:10
Frontember wanted!

Elszánt zenerajongók haladó-amatőr, lelkes, autodidakta hobbizenész bandája keresi új énekesét!

Elsődleges célunk a munkahelyi stressz közös levezetése és a világbéke…na jó, valójában csak szeretünk zenélni és kész!

Műfajok tekintetében nyitottak vagyunk, de ha szereted a rock zenét vagy annak valamelyik ágát, akkor Te vagy az emberünk. Alapvetően feldolgozás számokat játszanánk kisebb budapesti klubokban, magunk és a közönség szórakoztatására. Terveink szerint hetente egy próbával és egy fakultatív sörözéssel rabolnánk az idődet, valamint alkalmanként egy-egy fellépéssel tarkítanánk mindezt. Felállásunk:bassz,dob, 2 gitár és Te!
Vicky 2010. 04. 27. 14:35
24 éves énekesnő keresi zenekarát!

Bármilyen stílusra nyitott vagyok, de fővonalak:-jazz-pop-tánczene-rockzene(dallamosabb)-népzene.
Lehetőleg esti, illetve hétvégi elfoglaltsággal járó próbák fellépésekkel!Csak komoly zenekarok meghívását várom!
Amennyibe hanganyag szükséges, e-mail címekre tudok küldeni!
Köszönöm, SV.
Vendég 2010. 04. 15. 20:10
Hello!
Amatőr banda keres basszusgitárost és énekest! Főként AC/DC-t, Guns N\' Roses-t játszunk. Mi is nemrég kezdtük! Érdeklődni lehet :
NP 2010. 04. 03. 10:00
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Dalok hangszerelése, írása énekeseknek; reklámspotok megírása, stb. Érdeklődni:
exeselectro 2010. 03. 30. 15:01
debreceni klub csapat dekorativ énekesnőt keres 25-35 közötti hőlgy személyében.
a csapat anyagából egy kis izelitő:
http://www.youtube.com/watch?v=ARZMFaBKk4U&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=yHQAJ1zYuNw&feature=channel
jelenkezni: vagy 06 70 530 04 67

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál