Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Énekelnék :)

létrehozva: 2007. 03. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Dani 2011. 08. 03. 10:33
Üdv!

20 és 30 év közötti fiúkkal, lányokkal zenélnék Budapesten vagy környékén. 10 évig gitároztam amatőr szinten. Profi múlttal nem rendelkezem, éppen ezért gondoltam, hogy az ének -és mellé, ha szükséges, gitár- lenne számomra megfelelő.
Csapásirány? Porcupine Tree, Blackfield, hallgatok Kornt vagy épp Opethet is, de olyan hangokat valószínűleg nem tudnék előállítani :)
Ja, és a depresszív és dühös zene jó :)

Ha valakit érdekel:


Legjobbakat!
Dani
Vendég 2011. 07. 19. 18:26
Sziasztok!

Győri lányt keresünk szóló énekesnek.

Feltétel:
-kis zenei ismeret, kis képzett hang
-16-28 életkor
-gyakorlási vágy
-kitartás
-Fellépések vállalása
-Mulatós, könnyűzene, Pop

- Saját számok írása

két tagú zenekar vagyunk( gitár, szinti)
26 évesek

0670/ 774 98 20
Vendég 2011. 04. 12. 13:18
Stoner Rock együttes keresi Énekesét!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Karma to Burn, Unida, Clutch, Sasquatch, Cowboys & Aliens, (Queens of the Stone Age)!


Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

Laller 2011. 03. 31. 21:17
[i]Hali[/i]

Énektanárt keresek Budapesten!

20 éves srác vagyok, körübelül 3 éve kezdtem el énekelni és nagyon megszerettem. Sokak biztatására kezdtem el a gitározás mellett énekelni is, sokat gyakorlok itthon, de most már szeretném magamat komolyan fejleszteni. Továbbá egy zenekarban vagyok frontember, mint ének/gitáros. Énekben a példaképem Patrick Stump, tőle tanultam meg nagyon sokat az éneklésről. A stílusom modern Rock, esetleg Blues.
Ha felkeltettem valakinek a figyelmét, aki szívesen elvállalna, az írjon e-mail címemre.

e-mail:
Hangszobi 2010. 12. 07. 13:52
http://www.media.hangszobraszat.hu/probanap.jpg
Hangszobi 2010. 12. 07. 13:50
Ingyenes Próba-Énekóra Nap a HANGSZOBRÁSZATBAN !
részletek az alábbi linken:
http://www.media.hangszobraszat.hu/probanap.jpg

weboldal: http://www.hangszobraszat.hu
repa 2010. 12. 01. 19:31
Sziasztok! Zenésztársakat keresek BULIZENEKARHOZ, bárzenekarhoz. A stílus, szinte mind1. Az alábbi linken találtok több infót rólam.

http://www.youtube.com/user/barzene?feature=mhum

06303348411
Normi 2010. 09. 27. 19:31
ÉNEKES VAGYOK!

Halihó!

20 éves srác vagyok, eddig leginkább a fürdőszobában énekelgettem, meg persze karaoke dolgokban, de élesben még nem próbáltam ki magam, együttesbe szívesen bekerülnék, leginkább oda, ahol énekest keresnek.

Azonban nem "átlagos", divatzenét játszó együttesek érdekelnének, hanem akik sokkal inkább a zene poposabb vonalát kedvelik, persze nem kizáró ok 1-1 rockosabb szám, de ne a szokásos metál, alternatív, rock stb. legyen. Inkább lightosabb rock and roll, blues-os beütés stb.

Konkrétan 1-2 példa:

- imádom a magyar örökzöld slágereket énekelni (Demjén, Fenyő, Komár, Metró, Illés, LGT, Bikini, Republic stb.)

- valamint bírom a külföldi örökzöldeket is

- Huey Lewis is jöhet,

- Takáts Tamás pedig egyenesen az egyik kedvencem...

TEHÁT EZ A VONAL! Akit érdeklek, az MSN-en megtalál:
Vendég 2010. 09. 23. 17:13
Helló:)
18 éves lány vagyok, aki szívesen énekelne zenekarban vagy szólóban, elsősorban heves, nógrád és pest megyében, többféle műfajban.
Részletekért írj a e-mail címre.
killabeat 2010. 06. 03. 15:33
A Puzzle énekest keres

Induló zenekar, tapasztalt zenészekkel, alternativ és brit rock stílusban, magabiztos énekest/ énekesnőt keres.

Számok: Bryan Adams - Summer of 69, Oasis - Wonderwall, Michael Jackson - Black or white, Roy & Ádám - Music

Érdeklődni a 0620/4191289-es mobilszámon lehet.
NP 2010. 04. 03. 9:59
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Dalok hangszerelése, írása énekeseknek; reklámspotok megírása, stb. Érdeklődni:
exeselectro 2010. 03. 30. 15:04
debreceni klub csapat dekorativ énekesnőt keres 25-35 közötti hőlgy személyében.
a csapat anyagából egy kis izelitő:
http://www.youtube.com/watch?v=ARZMFaBKk4U&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=yHQAJ1zYuNw&feature=channel
jelenkezni: vagy 06 70 530 04 67
Vendég 2010. 03. 25. 8:47
Sziasztok!
22 éves lány vagyok és imádok énekelni (főleg a zuhany alatt), de zenekarban is kipróbálnám magam...
Érdeklődési kör: Lady Gaga, Pink, Christina Aguilera, Musical-ek, Within Temptation, Evanescence, szóval nagyon vegyes :)
Vidéken lakom Monor mellett de Pesten is sokat tartózkodom.
Szép napot mindenkinek :)

Dóri

Scarlet Waves 2010. 03. 22. 18:58
A Scarlet Waves énekesét keresi!
16-25 év közötti srácok jelentkezését várjuk, ha tudsz énekelni, és a jó az íráskézséged Hívj!
Hard Rock, Classic Rock, Blues, Blues Rock, Rock 'n' Roll stílusban játszunk.
0620/9821156
Vendég 2010. 02. 26. 3:04

pop stílusra énekesnőt vagy férfit keresek.
e-mailben légyszi küldj demot vagy vmit:)
thx pacsi
d 2010. 02. 21. 16:46
17 éves borsod megyei lány énekelne pop-rock,rock zenekarban:
érdeklődési kör:Nirvana,System of a down,HIM,Placebo,30 Seconds to Mars,Depeche Mode,Metallica
e-mail:
Ginny94 2010. 01. 20. 15:55
15 éves komárom eszetergom megyei lány vagyok szivesen énekelnék/fellépnék amatőr színjátszó társulatokban.több magyar musical-t ismerek pl vámpírok bálja,rómeó és júlia,valahol európában.de szivesen belépnék bandába is
lehetőleg esztergom környékén
email:
csak azok irjanak akik komolyan gondolják
éjszárny 2009. 11. 04. 15:44
elég nehezen behatárolható stílushoz énekesnőt keresek.
egyelőre élő fellépés nincs betervezve, jelenleg felénekelni kellene a már meglévő zenékhez a szintén meglévő szövegeket.
zalaegerszeg környéke előnyben, de BÁRHONNAN jelentkezhetsz, megoldható a dolog :)
tovabbiak mailben ill msn-en:


(dekorativ, kedves, intelligens egerszegi leányzó esetében az énektudás nem feltétel :)))))))))))))
slow 2009. 06. 24. 12:56
Helló!

Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat,
akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
technikával és több éves tapasztalattal
állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
E-mali:
AtomVihar 2009. 05. 12. 12:58
Trash Metal együttes keresi leendő énekesét!
A stílus amit képviselünk a kemény Rock és a Trash Metal közti sziklás szakadékban terül el!

Nagyrészt feldolgozásokat játszunk, persze egyenlőre!
(Metallica, Megadeth, Pantera, Sepultura, Ramones, AC/DC... stb.)

Ha szeretnél csatlakozni egy igazi régi vonalú Trash Metal bandához és úgy érzed, hogy
énektudásod és hangod megfelel a fent felsorolt elvárásoknak akkor te vagy az az tag akire szükségünk van!!

Keress fel minket a következő e-mail címen:

Vendég 2009. 01. 20. 11:20
sziasztok egy olyan mct keresek aki igazán eltökélt és kész a jó zenékre!Mondjuk csapat is érdekel fejérmegye környékén
ha akartok jelentkezettek bátran! msn cim
eamilre is irhatok válaszolok, ,
thanx resta peace
Vendég 2008. 10. 17. 12:44
Érdi partyzenekar énekesnőt keres! 06709450087
Vendég 2008. 07. 02. 17:14
Sziasztok
Füri Gábor vagyok, kb 1995 óta énekeltem a Hortus M. Singers énekegyüttesben. Most kiléptem, és keresek magam helyett egy tenort. Igényes és sokszínű a repertoár. Fő profil: jazz, gospel, spirituálé, könnyűzene, illetve komolyzene (Bach, Vivaldi, Brahms) először eredeti stílusban, majd jazz-ben feldolgozva, improvizációkkal, hangszerutánzással stb. Aki szereti/szeretné a fent említett stílusokat énekelni és szeretne egy jópofa csapatban énekelni, koncertezni, fellépni itthon és külföldön (jelenleg egy olasz zongoristával való közös turné és cd-felvétel van szervezés alatt) az jelentkezzen a és/vagy a e-mail címen. További információk az együttes weboldalán: http://hortusmsingers.hu
Vendég 2008. 06. 20. 23:51
sziasztok ha valakit érdekelne egy nagyon jó kis microfon amibe beleénekelhetne, az jelezze, mert szeretnék egy olyan énekesnöt találni aki segitene elkésziteni , a szövegeimet, 7 éve dj, kb 3 éve radiozom(Dance, trane, rap)-Dj .TiNTi- msn
Vendég 2007. 11. 24. 22:09
Sziasztok!Kitty vagyok egy rapper csaj és szeretnék komolyabban rappelni ha valaki épp lányt keres a bandájában elérhet az msn címem:
Nefrediel 2007. 09. 21. 20:35
Opeth-et játszó bandába keresünk hörgős-énekest. Próbák Bp-en. hívj: 06205404933, vagy írj:
Eni 2007. 08. 06. 22:57
jah:
Eni 2007. 08. 06. 22:56
Sziasztok!
Én a 21 éves lány vagyok, szívesen énekelnék zenekarban, elsősorban pop stílus ami érdekelne,de jöhet bármi más is, nyitott vagyok. 3 éve tanulok könnyűzenei éneket,előtte 12 évig zongoráztam is:)
Vendég 2007. 08. 05. 10:38
sziasztok!!
mi 1 Velencei banda vagyunk akik keresnek egy lehetőleg fiú énekest!!már összeszokott banda vagyunk néhány fellépéssel a hátunk mögött!!
irány:Guns'n roses Deep purple pink Floyd szóval az ősi rock vonal de persze van jónéhány saját számunk!!Próbaterem van sőt énekcucc is esetleg csak 1 mikrofon kéne de végülis az is van csak nem 1 túl jó minőség!!Ha jelentkezni szeretnél vagy csak érdeklődni akkor itt tudsz:
Angel 2007. 07. 10. 16:25
és az angol számokkal sincs gondom.... :D
hello
Angel 2007. 07. 10. 16:11
Sziasztok!

Én egy 17 éves Bp-i lány vagyok, aki nagyon szívesen énekelne valamilyen bandában... nagyon sok zenei stílust kedvelek.... és imádok énekelni..... szeretem a kihívásokat és egy nagyon szervezkedős ember vok, szal elmegyek a végletekig... :D

e-mail:
trianka 2007. 07. 06. 16:03
20 éves budapesti lany vagyok & igenyes (alternativ) rock zenekarban enekelnek.Tapasztalattal rendelkezem.

e-mail:
tel: 30-3391786
vibra 2007. 06. 30. 17:30
Sziasztok!

Egy nagyon remek hangú, és kedves lány keres stúdiómunka (ének) lehetőséget Budapesten. Vokál vagy szóló is szóba jöhet. Kérésre küldök róla hanganyagot...

e-mail:
Előre is köszi!
Kicsi Em 2007. 05. 14. 1:30
Ha valaki tudt 1 zekart nyugottan irjon nekem, jólenne valami rapeggyüttest megalapítani! E-mail címem:
Csaba 2007. 05. 09. 16:02
Press együttes férfi vagy női táncos-rappert keres. Szinesbőrü előnyben.
Klippet láthatsz rola http://www.videoplayer.hu oldalon. A zenei videoklippek között: Press
Kikyo 2007. 05. 05. 14:49
Sziasztok!! Van itt olyan zalai, zalaegerszegi zenész, vagy banda, akik énekesnőt keresnek? írjatok az címre, ez az msn címem is és ezen a címen megtaláltok iwiw en is...
Valamint hotdog.hu n fenn vagyok Kikyo fpn néven is
czuppp
totoo 2007. 04. 09. 18:20
HI!!!!!!!!!!!
Én egy szegedi csaj vok és sztnék RAPPER pasikkal,csajokkal rap zenét írni.
Kedvenceim: eminem,50cent,rich boy,rbx,dr. dre, d12 stb.
Ha érdekel a dolog írj:

13-17 évesek!!!!!!!!!!!!!!44
mercyke 2007. 04. 07. 13:30
ŐŐ hello én szeretnék énekelni van egy bandám de onnan ki akarok szálni én vok azénekes és a gitárosis tehát a front ember!!!!!!!!!!
shibuja 2007. 04. 03. 23:49
sziasztok!én már 4 éves korom ota énekelek,táncolok,és szinészkedtem is.Az a véleményem,hogy itt M.O.-on az igazi tehetségek elvesznek,mert én legelább is tehetségesnek tartom magam.De mivel nincs annyi pénzem,hogy csináljak egy zenekart,ezért arra kérlek titeket ha tudtok valamit akkor irjatok a: e-mail cimre.Ne hagyjuk elveszni azokat akik tudnak is.
imi 2007. 04. 03. 15:08
csoki mindenkinek
ha valaki tudt valaki 1 zekart nyugottan irjon nekem a következő e-mail cimre:összi
imi 2007. 03. 30. 15:55
én nagyon szeretem a zenét s szeretnék énkelni zenekarral.
Ati 2007. 03. 23. 18:45
Győri énekes keresi zenekarát vagy zenekart alapítana. stílus rock. Rólam infók a http://www.tomiati.atw.hu oldalon.

ricsi 2007. 03. 23. 10:33
Sziasztok, RICHY vagyok nagyon szeretek énekelni sokan mondják , hogy a híres Thomas Andrest a modern talking fronrtembere olyan hangom van
ricsi 2007. 03. 23. 10:33
Sziasztok, RICHY vagyok nagyon szeretek énekelni sokan mondják , hogy a híres Thomas Andrest a modern talking fronrtembere olyan hangom van
Matthew 2007. 03. 18. 22:36
Zenetanárt keresek [SCREAMO] müfajban! írjatok!! MSN: Budapesten lakok.
asszonypajti 2007. 03. 14. 9:24
Szió mindenkinek!

Én nagyon is zenekedvelő vagyok és énekelni is tudok.
Suliban helyezéseket is kaptam az ének versenyeken és énekkarba is vezettem az alt kart. Jó is hogy tok énekelni mert a születendő fiamat ha máshogy nem de énekléssel el fogom tudni altatni. A jelek szerint ő is szereti majd a zenét, mivel csak akkor nem mocorog a pocimban, ha szól a zene. Ha dalokat nem is, de verseket írtam. Már nem foglalkozom ilyenekkel, mert nincs rá időm a házimunka és a babaholmik beszerzése miatt.

emailem:
krisztuska 2007. 03. 10. 15:07
Én pl. sokszor próbáltam tükör előtt de ha nagy közönség előtt kéne nem menne.
Nincs :) 2007. 03. 06. 8:15
Sziasztok!

Szeretem a zenét, és számos zenei (amatőr) kalandozásom után szeretnék kicsit többet foglalkozni vele, állítólag jó a hangom, sőt, 1-2 dal erejéig már színpadon is voltam. Olyan zenekart keresek, aki hozzám hasonlóan amatőr szinten játszik/játszana vagy amelyik türelmes és megvárja, míg szépen "beérek".
Két dalt elénekeltem itthon (jócskán visszafogott hanggal a szomszédok miatt), itt meghallgathatjátok:
http://www.torellas-art.com/enek
(az iTunes és a VLC player egészen biztosan lejátsza ezeket a formátumokat - m4a)
Kedvenceim: Dream Theater, Pain of Salvation, Metallica, Neal Morse, hallgatok még: Anathema, Ákos, Porcupine Tree. A hangfekvésem tenor, s bár a két dal lassú, a kemény számokat is szeretem hallgatni és énekelni. A dalszöveg írás nem áll távol tőlem, de dallamokat is szültem már.
Emailem:

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál