Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Döbbenetes titkok Britneyről

létrehozva: 2007. 03. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2007. 10. 16. 16:54
szerintem britni jo csaj még igy moleten is jolnéz ki ezel a kis3 is én imádom!!!
Vendég 2007. 09. 24. 21:41
ez nem igaz.soha nem volt bulémiás.mindig jó húsban volt,soha nem volt csont sovány.nem olyan hülye hogy megvesse az ételt,jó kis hambi a mekibe,kólával.hülyeség az egész.kábszer az lehetséges meg az orgiák,de ez már nem a mi bajunk.
Vendég 2007. 08. 10. 13:20
Én imádom Britneyt, ő volt a legnagyobb világsztár! A karrierje hanyatlását csakis annak a gusztustalan, csöves külsejű volt férjének köszönheeti!!! Még ő pletykál Britneyről, de arról nem beszél, hogy egyszerre csalta meg nejét 3 nővel!!!!!!!
Evi,Cicus 2007. 03. 17. 16:00
Nem a kedvencem Britney, de a férje 1 mocskos disznó 2 feleségét hagyta ott 2 gyerekkel , ami sztem már túlzás
inmate 2007. 03. 16. 18:06
Az exférje igazán elhúzhatna a sunyiba, azok után, hogy kb Britney tette híressé a kis surmót. Remélem sikerül felgyógyulnia & újra utálhatrom majd az épp aktuális slágereit:P
Juhász Gergely 2007. 03. 13. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek