Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!

Music Televison: Indul a magyar változat!

létrehozva: 2007. 04. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 01. 13. 21:06
Szemetek..megöltétek a South Parkot...csak ezért néztem minden nap 9-től 10-ig a csatornát, erre fel tegnap óta valami szemét van a megszokott vidám arcok helyett..kapjátok be!!!!
Vendég 2008. 04. 19. 14:30
Osztom a véleményeket és szeretném elmesélni, hogy tegnap a mozifanatikusok éjszakáján voltam. A kocsimtól eljőve az MTV stábja szembeött velem és bár hangsúlyozottan kértem, hogy ne vegyenek fel, mindenáro kvetelték, hogy dúdoljam el a Star Wars főcímdalát. Hosszas tortúra után békénhagytak, és visszasietve a kocsihoz nem hittem el amit láttam. Ezúton szertném megköszönni magyar MTV, hogy mialatt mint egy kullancs feltartottatok szétrabolták a kocsimat. Köszönöm az efféle magyar embereknek is. A helyszín biztonságiőreinek meg főleg, mert a rablók véletlen tudták, hogy három kamera látószögében a 4 méter ahol a kocsim állt, nem látható. Cinkostárs őrök? Kösz Magyarország! 60 ezer forint.
Vendég 2008. 01. 25. 12:45
Én nem tudok (még) angolul, csak most kezdtem, de ez akkor is egy rakás szar... Undorítóak a műsorok és mindig ugyanazokat a gagyi számokat játszák... Anno sokkal változatosabb és jobb zenéket adtak, ezért szerettem... Most meg lett belőle egy halom kaki... VISSZA A RÉGI MTV-t!!!
Vendég 2007. 12. 19. 21:13
és minek kell az angol nyelvű adásokat (pimp my ride) leforditani gagyi magyarra?! ugyis mindenki vágja az angolt, miért is feliratozni? világnyelv a magyar...
a magyar cartoon network ota ez volt a legrosszabb amit kitalálhattatok...
Vendég 2007. 12. 13. 17:35
ez nem semmi, hát kinek a hülye ötlete volt ez?? magyar mtv?? legalább maradt volna meg az amerikai is. ráadásul tényleg...honnan jönnek ezek a lehetetlen zenék??
amugy a move linket keresem merre van??SEHOL!! ÁÁ
Vendég 2007. 10. 24. 18:21
ki varja ezt megis...? kicsoda? a nyelveket nem beszelo analfabeta egyugyu tomeg?... na azoknak inkabb ott a viva. legalabb a sajat szinvonalukon van... mikor eloszor meghallottam h magyar nem akartam hinni a fulemnek... azt hittem meg mindig nem vagyok teljesen jozan:D de mikor masnap eszrevettem h tenyleg minden szinkronozva van... sokkolt a dolog. plusba meg beszivarog a magyar szenny meg a musorok. hat kossz en ebbol nem kerek...:( vissza az eurepot:(
Vendég 2007. 10. 23. 12:24
gyerekek ez nagyon szutyok (lágyan fogalmazva) iszonyú ratyi klippekkel és extraszar műsorokkal indult el a magyar Mtv! Remélem késöbb bele lendülnek mert amerikába költözök! Vagy kinyírom magam
Vendég 2007. 10. 03. 18:07
VISSZA A EUROPE-OT! Pont most lett vége, hogy a hétvégén Pearl Jam menne a tv-ben, violinkulcs... Pont most! Nagyon ajánlom, hogy legyen ezen a nyomi csatornán is Pearl Jam a hétvégén, különben eldurran az agyam... Ezt várom mióta, csak emiatt a banda miatt nézem a zenetévéket, erre tessék... ÉS HOL LEHET A MŰSORUKAT MEGNÉZNI?????
Vendég 2007. 10. 02. 18:18
borzasztó...
ráadásul rábiggyesztették erre az adóra is a sárga karikát, tudnám minek?!
Vendég 2007. 10. 01. 18:11
amerikait ne mer ott csak hipihopit nyomnak...xD
am nekem nem lehet fogni csak hallok róla :( de majd intézkedem mer nagyon kiv vok mien x)))
Vendég 2007. 10. 01. 16:47
ma indult de nekem nem jön be! sztem sokkal jobb volt a MTV europe, sőt a legjobb az lenne ha magyaro-n is lehetne fogni az amerikait!
Vendég 2007. 09. 09. 15:42
az MTV Europe a 90-es években volt csúcspontján az European Top 20, Uk Hit List, Party Zone műsorokkal. Olyan jó lenne, ha olyan műsorvezetők lennének, mint anno Simone Angel a Party Zone-ból, vagy Ray Cokes, Kristiane Baker, vagy Pipp Dann. Az MTV Europe szerintem halálosan unalmas műsorai között csak ritkán van jó műsor. Szerintetek milyen lesz??
Vendég 2007. 08. 18. 11:41
azt szeretném kérdezni, hogy valaki tudja, hogy pontosan hol lehet majd eérni az új magyar zenecsatornát? Csak azért, mert olyan úgyse lesz, hogy minden régióban tudják fogni
Vendég 2007. 07. 27. 23:31
És lesz PimpMyRide Hungary is!!!:D
Vendég 2007. 07. 26. 22:30
én műsorvezető akarok lenni az mtíííííííívíííííííííín lécikeeeeeeee majd meglátjuk muháhá xD
bogi 2007. 05. 04. 15:40
Sziasztok!
Majus 8-an megyek a baratnommel Bécsbe a Beyonce koncertre, ha akad koztetek olyan, aki szinten meg, es kocsival, az hivjon fol. Termeszetesen a koltsegeket elosztanank.
06-70-264-01-28
Nóri 2007. 04. 28. 17:39
Sztem is yoo lesz már 1 rendes zenetv! De remi ebben nem lesz annyi kereskedelmi szünet, mert.... :S =)))))
Peti 2007. 04. 26. 16:33
Szerintem pedig jó dolog! Elég volt a Barby-rózsaszín ViVa bohócságból! Gyere Magyar MTV!!!!
Destroyer 2007. 04. 14. 0:34
Nem elég a Vivaratyi, még mjúziktelef*sunk is lesz...
Gab 2007. 04. 04. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!