Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Bereczki Zoltán–Szinetár Dóra: Musical duett (EMI)

létrehozva: 2007. 04. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 12. 15. 6:38
IMÁDOM!!
VENDÉG 2013. 09. 10. 16:21
:(:'(:(:'(:(:'(
Vendég 2010. 01. 15. 2:47
Elnézést kérek mindenkitől a tegnapi bejegyzésemben lévő helyesírási hibákért és a betű kihagyásokért nem volt szándékos mégegyszer elnézést.
Vendég 2010. 01. 14. 17:07
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. 2009.08.20-án a godg.hu-n megnyítottam első magazinomat természetesen kedvenceinkkel Bereczki Zoltánnal és Szinetár órával fogalkozik.

Ebben az évben elindult egy új dolog a Hotdogon Aranyfokozatott lehet szerezni a magazinak. Ehhez különböző feltételeknek kell meg felelni az egyik feltétel nélküketek biztos, hogy nem fog sikerülni ezért fordulok hozzátok. Minimum 2.000 felíratkozott tagja kell legyen a magazinnak ez az a feltétel ami nélkületek biztosan nem sikerülhet.

Arra kérlek benneteket segítsetek nekem, hogy meglegyen a minimum 2.000 felíratkozottam!
A következő képen íratkozhattok fel a magazinra:
1. léps: ha még nem regisztráltatok a http://www.hotdog.hu-n akkor ezttegyétek meg majd jelentkezettek be

2. lépés: a jobb felső sarokban lévő keresésbe írjátok be hogy Bereczki Zoltán majd gordítsétek lefelé az oldalt és kereséttek ki a magazinok közőtt ezt:
Cím: Berezki Zoltán és Szinetár Dóra
Szerkesztő: Dora22
vagy katt a linkre és már ott is vagytok: http://www.hotdog.hu/magazin/magazin.hot?m_id=33742

3. lépés katt a címre gördízsétek felfelé az oldalt és jobb oldalt lest egy ilyen felírat hogy Legújabb feliratkozottak ennek a legalján pedig egy olyan gomb, hogy Én is felíratkozom erre likkeljetek és már készen is vagytok.

Ha minden feltételnek megfelelek és megkapom az arany fokozattot postán fogok kapni egy oklevelet amelyet megfogok mutatni nektek hiszen az egyik feltételt csak nektek köszönhetem majd.
Vendég 2009. 08. 02. 16:03
Én nagyon szeretem Szinetár Dórát és Bereczky Zoltánt és az ő számaik a világon a legjobbak.De különösen a Lehetsz királyt és Zoltánnak ajánlani tudom hogy azt a nadrágot amiben Mercutio szerepét játszotta többet ne vegye fel mert hátul nagyon bevág és irtó ciki főleg mert én ezt már két helyen is felfedeztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2009. 01. 06. 19:23
A CD-t IMÁDOM!!!! És a Zoli-Dóri párost szintén!! Ők a kedvenceim!
Aki szereti Zolit az nézzen be ide:
http://bezofancousinok.mlap.hu/
Vendég 2008. 12. 09. 22:12
gero!! Hellósztok:D Bereczki Zoltán és Szinetár Dóra előadjuk majd az aladint a suli gálán:D:D értitek:D Suli gálán:D huu már alig várom:D
Vendég 2008. 04. 16. 15:50
jó a lemez és maga zoli és dora is jó.
ha dóra nem tér vicca a szinpadra attól függetlenül még reménykedjünk hogy lemezük még sok lessz.gratulálok zorkához nekik !!!!!!!!!!!!!!!naon cuki és jó baba.
cupp zolinak és dórának is!
Vendég 2007. 09. 01. 14:42
Nekem Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán a kedvenceim a cd-ük is megvan remélem lessz folytatás Találkoztam már velük és még ma is fogok!
Balajti Péter 2007. 06. 22. 21:43
Katthy! Celine és Peabo duettje csak a rajzfilm stáblistája alatt hallható, a produkcióban - azt hiszem - Teáskanna asszonyság énekli.
Vendég 2007. 06. 01. 15:25
Király A CD!!!!!!
katthy 2007. 04. 28. 20:22
Elnézés, Peabo Bryson :) A CD amúgy nagyon tetszik, remélem folytatása is lesz még.
katthy 2007. 04. 28. 20:19
A 'Szépség és a Szörny' című dal legfeljebb a rajzfilmben szólószám, maga a hivatalos betétdal Celine Dion és Poebo Bryson duettje.
Balajti Péter 2007. 04. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók