Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Leszbikus fotósorozatot vállalt a Pussycat Dolls tagja

létrehozva: 2007. 05. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 07. 06. 11:29
én ezt nem hiszem el ashley-ről mert van barátja és nem lezbi.meg amúgy is nem oylan.ezt nem azért mondom hogy ash a kedvensem.edy
Vendég 2009. 07. 06. 11:29
én ezt nem hiszem el ashley-ről mert van barátja és nem lezbi.meg amúgy is nem oylan.ezt nem azért mondom hogy ash a kedvensem.edy
Vendég 2008. 09. 17. 12:00
Érdekes...A cikkben Ashley-ről írsz, de a cikkhez csatolt fotón KIMBERLY látható...Na mindegy. Legalább ennyire utána kellene nézni, ha egyszer már róluk írsz.
Vendég 2008. 05. 03. 13:33
Találtam az ügyről képeket és minden azt bizpnyítja ,hogy NEM ASHLEY van a képeken!Tehát kamu.
Vendég 2008. 05. 03. 13:21
Én sem hiszem el!Kenny-vel nem bánna el így különben is és taliztam már tavaly velük és alig engedik el egymást.Am. nekem is Ő a kedvencem ,ezért akartam vele talizni.
Vendég 2007. 10. 16. 17:04
Én ezt az Ashleys dolgot nem hiszem el mert barátja is van és ha akarna akkor a barátjával csinálná meg a más videókból sem nézem ki belőle nem azért mert ash a kedvencem.Ennyi.Dia
Juhász Gergely 2007. 05. 16. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek