Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Marilyn Manson szerint a My Chemical Romance egy ócska másolat

létrehozva: 2007. 06. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Andi 2010. 06. 21. 20:07
Najó, most én is újra bemásolom, bocsi :P



Én a koromnál fogva valószínű, hogy a "tini picsákhoz" tartozok, de szerintem csak a koromnál fogva... Ti tudjátok.

Mindkettőjük zenéjét imádom, igaz a My Chemical Romance jobban elnyerte a tetszésemet, és szerintem sem hasonlít a zenéjük. Manson gondolom az "ijesztő" imidzsre gondolt, a haláli fehérre meszelt arcra, a halállal való "szimpatizálásra", és ebben van hasonlóság (egy KICSI), de szerintem ez nem Manson-imitálás akar lenni az MCR felől.

Az ilyen rivalizálások pedig szentem szokásosak a sztárvilágban, hiszen muszáj valamivel felhívni magunkra a figyelmet, és elintézni, hogy az esetleges "ellenfeleket" lerontsuk... -.-

Nahát ennyi. Goodbye. :)
Vendég 2010. 06. 21. 19:59
Én a koromnál fogva valószínű, hogy a "tini picsákhoz" tartozok, de szerintem csak a koromnál fogva... Ti tudjátok.

Mindkettőjük zenéjét imádom, igaz a My Chemical Romance jobban elnyerte a tetszésemet, és szerintem sem hasonlít a zenéjük. Manson gondolom az "ijesztő" imidzsre gondolt, a haláli fehérre meszelt arcra, a halállal való "szimpatizálásra", és ebben van hasonlóság (egy KICSI), de szerintem ez nem Manson-imitálás akar lenni az MCR felől.

Az ilyen rivalizálások pedig szentem szokásosak a sztárvilágban, hiszen muszáj valamivel felhívni magunkra a figyelmet, és elintézni, hogy az esetleges "ellenfeleket" lerontsuk... -.-

Nahát ennyi. Goodbye. :)
LedHerzeppeleid 2010. 06. 16. 9:04
az előzőt én írtam csak nem voltam bejelentkezve, bemásolom

azt minek nevezitek, hogy beirom a youtubera hogy marylin manson és keresési javaslatoknál egyből a sweet dreams jön ki mivel h. ez a legnépszerűbb nótája és erre kerestek rá legtöbben.

MARYLIN MANSON HÚSZ ÉV ALATT A LEGNAGYOBB DOLOG AMIT LERAKOTT AZ ASZTALRA, HOGY ELÉNEKELT EGY NEM IS SAJÁT ŐSRÉGI SZINTIPOP SZÁMOT

AKI EZT A SZÁNALMAS, PARANORMÁLIS, NYÁLAS(MERT AZ), EMÓS, SÁTÁNISTA KORCSOT (MERT ÉN SE EMBERNEK SE ÁLLATNAK NEM NEVEZNÉM) ISTENÍTI AZ SZINTÉN EGY SZÁNALMAS, PARANORMÁLIS, NYÁLAS(MERT AZ), EMÓS, SÁTÁNISTA KORCS

az MCR amúgy király zene kicsit érzelmes, de van benne egyediség, erőteljesség és hangulat... (bár a Zeppelin azárt jobb)
Vendég 2010. 06. 16. 8:58
azt minek nevezitek, hogy beirom a youtubera hogy marylin manson és keresési javaslatoknál egyből a sweet dreams jön ki mivel h. ez a legnépszerűbb nótája és erre kerestek rá legtöbben.

MARYLIN MANSON HÚSZ ÉV ALATT A LEGNAGYOBB DOLOG AMIT LERAKOTT AZ ASZTALRA, HOGY ELÉNEKELT EGY NEM IS SJAJÁT ŐSRÉGI SZINTIPOP SZÁMOT

AKI EZT A SZÁNALMAS, PARANORMÁLIS, NYÁLAS(MERT AZ), EMÓS, SÁTÁNISTA KORCSOT (MERT ÉN SE EMBERNEK SE ÁLLATNAK NEM NEVEZNÉM) ISTENÍTI AZ SZINTÉN EGY SZÁNALMAS, PARANORMÁLIS, NYÁLAS(MERT AZ), EMÓS, SÁTÁNISTA KORCS

az MCR amúgy király zene kicsit érzelmes, de van benne egyediség, erőteljesség és hangulat... (bár a Zeppelin azárt jobb)
Vendég 2010. 05. 05. 9:20
ÉN mindkét együttes zenéjét szeretem hallgatni, meg van az összes albumuk (Mansontól "kicsit" több, mert ő "kicsit" többet adott ki eddig), és nem sok hasonlóságot találtam a zenében. -.-
Gerard Way valamivel (sokkal) jóképűbb, gondolom ezért szeretik a tinilányok jobban.
Hasonlóságnak annyit, hogy mindkettő amerikai termék, mind a zenéjük mind a megjelenésük, mind azért van hogy eladják magukat.
Vendég 2010. 04. 11. 21:39
Ez így igaz! Manson csak figyelmet akar. és az MCR-t ne fikázza senki!
MCR forever
Vendég 2009. 11. 22. 12:30
SZÁNALMAAS!! az mcr sokkal normálisabb banda mint marilyn manson..őt csak zavarja h valaki jobb nála
Vendég 2009. 06. 12. 12:53
a MCR-nek semmi koze sincs ehhez a b.aromhoz..
Vendég 2009. 05. 09. 20:21
hm... úgy látszik elég sok olyan (hogy szépen fejezzem ki magam )"uninteligens" ember van aki szereti azt a sátánista k*cs*göt. Zenélni nem tud,feltűnése viszketegségben szenved emellett naon beképzelt(holott sztem egy utolsú looser emellett rossz ránézni,nemhogy hallgatni).
Az mcr százszor jobb!
mcr 4ever
Vendég 2009. 01. 13. 22:19
oké..tisztázzuk.itt kb mindenki idióta.én mind mansont mind a my chemet szeretem.és véleményem szerint a my chem(azon belül is gerard way-mert ugye igazából rá pipa) egyáltalán nem másolja,de még utánozni se próbálja mansont.nemtudom ezt milyen értelemben gondolta manson,mert hát zeneileg...mégcsak nemis hasonlít.lehet,hogy az imidzs...mert gerard régi sminkje hasonlított kicsit mansonéra.de annyi,hogy max az ugymond "monoklis" szem.de még azse annyira.tehát ez hülyeség.azmeg tény,hogy manson jó szokása túldramatizálni a dolgokat.és az is tény,hogy manson MÉG mindíg híresebb az mcrnél.ezzel nincs mit vitatkozni.de valószínűleg azért híveresbb,1.mert régebb óta van az iparban , 2.eléggé szereti magára felhívni a figyelmet furcsa dolgokkal.szeret megbotránkoztatni.a másik bandának pedig nem ez a célja.tehát....
végeredmény:brian warner (L) gerard way(L) és mindenki kussbamarad.^^
Vendég 2008. 09. 03. 10:47
idióták...
Vendég 2008. 08. 16. 18:22
Az MCR csak utanoza Mansont bar mongyuk nincs meg egy oan jo mint Manson de meg atol lehet utanozni es aki Mansont nm szereti az hadja beken es foglalkozni azokal a b u z i k a l es kesz.....!!!!!!!!! 10000000000000000000000000000000000000000-orjobb MANSON mint azok a b u z i emok. Az egyik commentar azt irta h MCR azt mondta h ok nm emok hat ako mi a f r a n c o k???????????????????????????
Vendég 2008. 08. 16. 18:12
Hat ti hulyek vagytok mar h lenne
Manson feltekeny azokra az idiotakra azt hiszik h hasonlithatnak Mandonra es nektek sincs eszetek en mondom h gondolhatjatok h Manson irigy a MCR-re hisz Manson hireseb 1000000-er es sokkal job szamai vannak es o nm bu zi ha veted volna eszre. Ha gondolkodnatok eszrevennetek mielyen hulyeseget irtatok,h az MCR hiresebb mint Manson de BAR MOK vagytok hejjjjjjjj!!!!!
Vendég 2008. 07. 23. 10:50
Aki azt irta h biztos irigykedik Manson az egy nagy barom hisz Mansom nagyobb hirnevnek orvendhet mind ezek,a MCR-ra sem irok rosszakat mert oket is szeretem de Mansont jobban mert az teny es valo h a MCR nem olyan ismert mint Manson es azert is szeretem MM-et mert megvan az egyeni stilusa es ez nekem naon tetszik.
gabbby 2008. 07. 14. 15:52
Manson 100000000 jobb, mint azok bu zik! Nem is ertem, hogy lehet oket egy oldarra tenni?
Vendég 2008. 06. 21. 12:17
deszaaaaar :D Valahogy sztem az Mcr lassan sikeresebb lesz vagy már az mint Manson.. vagy igaz.. pesze müvészien lesz..ta magát xD húú igen művész :DD Tudna mint tanitani xD
Vendég 2008. 02. 29. 16:55
biztos csak irigykedik hogy a my chemical romance sikeres XG
Vendég 2008. 02. 29. 16:42
hogy szólhatja le az MRC-t ? am meg nagy művész? hat nem tudom. ha minden őrült művész lenne sok művész lenne a földön. köztük akkor én is. és mi az h kis tuni szarházi. ha neked nem tetszik ne hallgasd . ezért van rengetek zenekar hogy mindenki megtalálja azt ami neki tetszik. ugyhogy nem leszólni. amugy ennyi erővel mindenki utánozza egy kicsit a másokat.....
Vendég 2008. 01. 27. 12:31
hát én nem csalódtam. A chemical egy nagy szar. Csak azér mer Mansonnak van véleménye még nincs semmi baj. amúgy meg utánozhatatlan úgy is.
Vendég 2007. 12. 06. 10:54
Nagyon gyerekek vagytok akik amellett a new banda mellett áltok. Manson egy művész, és kurvára nem szereti az ilyeneket, de mivel ti kis tini szarháziak vagytok ezért majd ezt kinövitek!!-puszi
Vendég 2007. 10. 13. 20:06
hát ez csalódás volt számomra Menson-tól!!!!-.- szerintem fölöslegesen csinálja...mert kizárt h őt utánozzák én az MCR mellet állok 100%-ig ez Manson-tól nem volt valami szép......
Vendég 2007. 09. 24. 12:39
Marilynnek egyáltalán nincs igaza, nem tudja elviselni hogy vannak nála jobbak:) önző bunkó
Vendég 2007. 09. 19. 12:37
b***meg ti h*lyék!A chemical igy nyilatkozik az emoról:\\\"Nem értem mért mondjánk ránk hogy emo zenét játszunk!Azért mert érzelmesek a dalaink?Nem vagyunk emosok\\\"!Szerintem nem imitálják mansont MANSON inkább ilyen durva k*rva érdekes smink meg ilyenek a chemicalnak meg más a style-ja!Manson sátánista ,A chemical meg nem!ENNYIT ERRŐL CSALÓDTAM BENNED MARILYN MANSON!
Vendég 2007. 08. 28. 18:37
Én chemi fan vagyok, mellettük állok, bár egy kicsit csalódtam velük a black parade albummal... tény, hogy részben feladták eddigi stílusukat, kár, hogy pont így tudtak betörni Európába, és a magyarok is így figyeltek fel rájuk. Anno sokkal jobbak voltak. Emonak meg francokat emok, de ezt se tudja a sok divatbiccs felfogni. Nem értem Mansont, dehát ez van. Sztem MCRék jól lereagálták a dolgot.
Vendég 2007. 08. 18. 1:46
A My Chemical Romance nem is új banda! :D Csak hát ugye a lemaradt kis országunk most jutott el oda,hogy ők is léteznek. Manson meg szánalmas,így akarja reklámozni a lemezét...
Vendég 2007. 08. 08. 12:55
A My Chemical Romance nem emo... ezt még ők is cáfolják...
Vendég 2007. 07. 30. 18:16
én Manson fanvok, nekem ő a No.1, de most nem értem mire gondol! biztos nem a zenére gondolt, mert a két banda rockzenén belül ég és föld, nevetséges összehasonlítani öket! és imidzsben is csak a sminkben lehet hasonlóságot találni...de ennyiből beszólhatna akármelyik másik szar emo bandának! pl ha a Tokio Hotelt szidná, azt még megérteném, mert ők tényleg károsak a rockzenének, lejáratják az egész stílust....de az MCR még a jobbak közé tartozik az "új bandák" közül!
Vendég 2007. 07. 28. 15:12
aki ismeri a MCR-t, tudja, hogy senkit nem kopiznak. nagyon tetszett Frank válasza :)
Blanche 2007. 07. 06. 23:17
Most olvastam az e heti Kerrang!ban a banda válaszát Frank Iero gitárostól. Vmi ilyesmit mondott:
Mindannyian Marilyn Manson rajongók vagyunk a bandában. De igazán nem értem, hogy miért ilyen mérges ránk. Tudtommal mi nem változtatjuk meg a nevünket női névre és a vezetéknevünket egy sorozatgyilkoséra. Úgy néz ki, hogy még mindíg a smink miatt van berágva... Csak az a furcsa, hogy személyesen ezt sosem mondja nekünk, csak mosolyog. Miért nyilatkozika akkor ilyeneket? Hát mondjuk igen...van akinek nehéz szemtől szembe ilyeneket elmondani...
Destroyer 2007. 06. 06. 15:59
az MCR tényleg elég ratyi...
fkriszta 2007. 06. 06. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek