Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Paradise Lost: In Requiem (Century Media)

létrehozva: 2007. 06. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Gab 2007. 06. 23. 20:56
Szerintem meg érett, hiteles lemezt hoztak össze. Annyira
nem vészes a keménykedés, én valamiért elhiszem nekik, hogy most ilyen ihlet szállta meg őket. :)
avman 2007. 06. 19. 1:48
az elmúlt 12 évben nem volt olyan PL album, amin skipeltem és csúszkáztam volna számokat. ezen akadtak ilyen helyek. lehet, h öregszem és azért baromi unalmas már ez a sok értelmetlen, egysíkú zúzás. szerencsére a változatos ének és a macintosh féle jó öreg idegbeteg gitártémák, a jó helyen, jól ellenpontozó szintitémák és samplerek, a megbuggyantott vokálok sok mindenért kárpótoltak. ami tényleg nagy pozitívum: végre valóban veszett jól szól a dob, és tényleg lent, a gyomromban szólnak a riffek. csak néha nagyon unalmasan, de azért sikerül feldobni őket gyakorta. de valaki mondja meg, hová tették a bass gitár sávját, mert én nem igazán hallottam, annyira jellegtelen volt sok helyen.
kicsit felemás az egész, látszik, h szerettek volna visszatérni a gyökerekhez, de én nem igazán érzem hitelesnek ezt a fene nagy zúzást, inkább olybá tűnik, mintha szeretnék tovább szeretnék folytatni a hadjáratot a régi, letűnt rajongótábor visszaszerzéséért és közben megtartani azt, amit az elmúlt évtizedben képviseltek, szereztek. a kettőből inkább az utóbbi vonalat tartom hitelesnek, és ezt az egész vissza a gyökerekhez és zúzzunk, mer' aztat várja tőlünk az egyébként régen elveszített közönség vonulatot pedig kevésbé. kissé erőltetettnek tűnik. valahogy a bonusz cucokkal, maxival együtt egyáltalán nem mutat egységes képet az egész. olyan mutáció, amelyben nem érzem az egészséges egyensúlyt.
Gab 2007. 06. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók