Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Viva Comet 2007: Lola lenyomta Rúzsa Magdit

létrehozva: 2007. 06. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 11. 07. 14:05
Magdi a legjobb és kész.. itt nincs mit vitatni... mert most Lolácskának ítélte néhány SMS-t pötyögő tini a gömböt.. mindenki tudja hogy Magdi sokkal-sokkal jobb :) Puszi
Vendég 2008. 08. 09. 17:22
Lola egy nagyon jó hangú énekesnő,De Magdinak nagyon erős hangja van.Lola életútját csodálni lehet 6 évesen már énekelte nyilvánosság előtt a HIMNUSZT!És lássátok már milyen sikeres,2 Comet gömb,Bravo Ottó.Magdit pedig szerintem kinyalták az Eurovízióra,csak AZÉRT változtak a szabályok,hogy Ő megmutathassa magát külföldön.Mondjuk a teljesíténye nagyon jó volt.Az elődöntőben a 2.helyet kapta,amit MAGYAR még nem! Mindkettejük nagyon jó!De Magdi önsajnálkozó...
Vendég 2008. 01. 18. 23:31
Szegény Lolácska, bizonyítsál, drága előbb...A rá szavazókról: boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa...
Lola fan 2007. 07. 16. 4:46
Hajrá Lola te vagy az életem szerelme !!!!!!!!!!!!!!
tányér 2007. 06. 26. 12:44
"öt platinalemezzel és az Eurovíziós Dalverseny kilencedik helyével (meg persze Dalszerzői díjával) rendelkező Rúzsa Magdit ütötte ki a nyeregből" - na ez a no comment. Ha tényleg szavazással dőlt el ez a verseny, akkor a magyar ifjúság nagy részének ízlésében hatalmas fekete lyuk tátong. Egy ilyen énekesnőt mégis hogy s miként üthet ki a nyeregből egy nyivákoló nyálas tini-kedvenc, aki nyilvánvalóan nem sokat ért ahhoz, amivel épp foglalkozik (zene)??
Kultúrális vákuum... de büszkék lehettek, hisz győzött.
Éljen!
Musicboy 2007. 06. 26. 7:32
jo drukoltam lolának hogy kiüse eme szerencsétlent
Juhász Gergely 2007. 06. 22. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek