Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Jay-Z a leggazdagabb rapper a világon

létrehozva: 2007. 08. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 10. 01. 14:19
igaza van Csimby-nek nem az a rapper aki csak rap zenét hallkgat, én Rapper vagyok Guest, a ruhám is emgvan hozzá, Dada Time is moeny Makaveli G-unit, te meg Rocker vagy:D
Vendég 2008. 04. 28. 14:52
majd ha eljuttok idaig ameddig ok, akkor jarhat a szajatok, amugy meg ok sem voltak mindig ilyen gazdagok, de viszont volt tehetseguk a rapphez es csinaltak a bizniszt
Vendég 2007. 12. 07. 15:18
jó te meg akko hallgass nyomorék ug-seket, akik állítólag maguknak csinálják a zenéket. persze ha jönne 1 kiadó egyből ugranának. nem beszélve h meg kéne tanulniuk rappelni (ezt itt most a magyar ug-re értem)
Csimby 2007. 10. 30. 10:06
Szítsuk fel hát a tüzet most ismét...Jajjzé de nagy rapper nyaljátok csak jól körbe, mi van rokonok vagytok? akkor meg mire veritek itt magatokat? bevéditek itt jajjzét ötvenfillértől meg fordítva, ők meg ülnek a sok millió dollárjaikon és azt sem tudják kik vagytok magasról tojnaka hülye fejtekre...majomparádé népség...gartulálok...gondolkozzatok már..megéri itt oltani? minek? lol ennyi szervusztok
Vendég 2007. 10. 20. 23:29
Azért nem túlzás kicsit aza 400 milló??? Már nem azért de ezt honnan a picsából szülted ezt az adatot? De meg ráadásul a Curtis megbukott...és korántsem ért el akkora eladást mint a Get bitch. Jay-Z-nek legalább vannak normális szövegei nem úgy mint annak a Gorilla CUUUURRRRTTTTTIIIISS-nek
Vendég 2007. 09. 30. 20:11
50 az vicc amiket csinál. én se szeretem a populáris majomkodós hiphopot, de azt el kell ismerni h Jay-z nagyon de nagyon tud. a valaha élt egyik legnagyobb (biggie mellett). reasonable doubt az zene. jó blueprint 2 meg ilyenek az má fos. sok gyökér ug-set is utálom, állandóan sírnak hogy real hiphop így real hiphop úgy, hallgassatok southos zenét, na ott nincs sírás.
Vendég 2007. 09. 20. 18:38
sztem igaza van! tényleg 50 Cent most a legnagyobb! és a jövöben is fogunk mér hallani róla... amugy meg szerintem sem rossz a zenéje.Mondjuk 2pac és Dmx sem rossz
Csimby 2007. 09. 13. 16:39
Gratulálok a sok baromarcúnak...ajánlom figyelmetekbe a hiphop/rap fórumot! nemártana benézni...méghogy rapper:D:D:D lol ki itt a rapper? attól mer jajjzét hallgatsz még messze vagy a raptől!
Vendég 2007. 09. 03. 18:09
Ez 2006-ban volt. Most hogy nemrég Fifty kapott 400 millió dollárt a WitaminWater által, asszem kicsit átrendeződött a sorrend, sőt állítólag
a G Unit-os cuccaiból is sokkal többet adott el mint bárki más a saját márkájából... ráadásul most jön az új album is: CURTIS, amiből biztos hogy többet fognak eladni mint 2millió.Azt mondják, lehet hogy
sikeressebb lesz mint a Get Rich or Die Tryin' . A többi üzleti vállalkozásairól ne is beszéljünk! Messze a leggazdagabb rapper lesz, illetve már az is. (szerintem) - arról nem is beszélve hogy a zenéje is a legjobb, most senki nemtud jobbat...
Vendég 2007. 08. 21. 9:07
Jay-Z 34Milka dolcsííí...húh...ebből már tellik 1-2 zsemlére a boltban:D és EMINEM hol van?Ő is biztos sokat keresett
Vendég 2007. 08. 17. 22:05
csimby te mi a ge*inek jársz ide ha nem vagy rapper?
Vendég 2007. 08. 17. 22:04
szp*d ki az a*yád te rasszista féreg g*ci.
Csimby 2007. 08. 17. 14:40
az h egy rohadt fillért sem kéne h kapjanak ezek........na béke!
Juhász Gergely 2007. 08. 17. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek