Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Tokio Hotel: Scream (Universal)

létrehozva: 2007. 08. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2013. 03. 22. 15:55
:):)
Zsófi 2013. 03. 18. 10:17
Ilyen szánalmas egy cikket már régen láttam. :D Igaz, már több mint öt éves....de azért szégyenteljes, hogy a music.hu képes ilyen degradáló, megalázó, elvakult és undorító cikket írni! Kénytelen vagyok lesüllyedni a szintetekre, hogy eláruljam, hogy beszoptátok, mert a Tokio Hotel a mai napig világszinten sikeres együttes, és jövőre a magyarországra is nagy eséllyel visszatérnek! :)
Úgy tűnik a TH sikere nagy sérelem a be nem futott, szarul kereső, sikertelen vén rockereknek, szegénykéim. :)
Vendég 2008. 11. 27. 16:33
Felejthető szégyenfolt??
Aki ezt a cikket írta az sem normális! Akkor hallgasson olyan zenét ami neki tetszik és írjon arról! Ne pedig már zenekarokat szóljon le!! pff szánalams,hogy egyesk miket írnak...
Vendég 2008. 08. 04. 8:54
..
Vendég 2008. 07. 05. 16:43
szar
Vendég 2008. 07. 03. 13:45
TOKIO HOTEL A LEGJOBB, BÁRKI BÁRMIT IS MOND. JA ÉS EZT TÖBB, MILLÓ RAJÓNGO LÁNY IGY, GONDOLJA. INKÁBB, JOBBAN JÁRTOK HOGY HA VALAKI, MÁST CIKIZTEK. PL. LOLA, NO THANX, ANTI FITNES CLUB. CSAK ENNYIT, AKARTAM. WANDA ÉS CSAPATA.
Vendég 2007. 12. 29. 19:23
am nem megcsinált banda a TH,meg nem is emo,ahogy előzőben olvastam...de mind1...^.^ szval mi az az angura kei? x) mert a visual kei-t "ismerem" XD
Vendég 2007. 10. 29. 0:19
ja, mielőtt félreértés történne a The Used-ot nem tartom visual kei zenekarnak, csakmostazjutott először eszembe XD de hallgassatok angura kei-t ^^
Vendég 2007. 10. 29. 0:17
ájájjj..XD. tisztagáz h minden töhös cikkben más van írva...az elsőben le van írva h ki kivel találkozott, mikor hogy, micsináltak stb. aztmostmeg kreált banda...hátbasszus XD ezen csak röhögni lehet *hahaha* megh visual kei együttes..hogyis..jaigen vizuális rock. egyébként az tágabb fogalomban a japán rock ésakkormeg nem rock..a dir en grey is mien sikeres má azt mióta...csaképp ide nem jönnek *bőg* am a töhö nemmmm simán visual kei hanem azonbelül is nagoyai-kei, akik inkább a külsővel törődnek, mintsem szlipnátosan üvöltenénekazenében mint pl. a Metronome, vagyha ismertebbet akarunk akkor The Used. xD szal mostnémmámeg még énis többet tudoka téháról mintte...pff..XDXDXD *röhögőgörcs*
Vendég 2007. 10. 16. 18:11
A TOKIO HOTEL SOKKAL JOB MINT A NO KEKX VAGY NO SEX!!!!!!!!!!
Vendég 2007. 10. 14. 20:09
Gab, a bölcs kritikus. Te milyen zenét tudsz csinálni okoskám? Amúgy, azért remélem nem sértődsz meg, ha valakinek ez a zene tetszik. Ja, és nem hiszem, hogy annyira pelyhedző tini lennék 27 évesen. Mondjuk igaz, biztos én is szégyenfolt vagyok e kis országunkban...
Vendég 2007. 10. 07. 21:39
Öcsém bammeg de szánalmas vagy!!!!!!!!Sztem te ien ősrégi zenéket hallgatsz!!!Ien Pa dödő vagy mi a tököm!!!!!Pffff...SZÁNALMAS!!!!!!-.-"
a Nó Kekszről meg ne is beszéljünk....-.-" annál még a Lagzi Lajcsi is sokkal yobb...:/ Ősrégi barom...már elnézést....:@:@:@:@
Vendég 2007. 10. 06. 18:25
már bocs de teljesen rosszul látod őket!egyáltalán nem "megcsinált emberek, producerek által sikerre visznek egy produkciót" jó lenne ha előbb utánanéznél a dolgoknak és csak aztán írnál kritikát róluk.
és komolyan jobbnak tartod a No thanxet? na ez szánalmas...
Vendég 2007. 09. 28. 15:28
ezt jol meg mondta magáét. XDD és milyen igaza van a szerzőnek. :)))
Vendég 2007. 09. 22. 13:04
a tokio hotel a jó
Vendég 2007. 09. 12. 19:10
Hát én eleinte bevallom nem szerettem őket, de aztán valahogy megszerettem... és azóta az abszolút kedvencem a Tokio Hotel, pedig én már 18 vagyok, és azt szokták mondani, hogy ekkorra kinőnek a TH imádotból a csajok...
Vendég 2007. 09. 04. 12:32
Erős túlzás ezt rock zenének nevezni! Kíváncsi lennék hány tili lány lenne oda értük, ha kevésbé dekoratív fiúkák lennének a bandatagok. Bár ízlések és pofonok!!! De ez is csak ilyen múló divat, előbb-utóbb ezek a tinik is felnőnek és majd egy jót nevetnek a "TH-s korszakukon"... Remélem felfedezik majd az értékesebb zenéket is, olyanokat, amik nem egy marketing fogás részei.

Szerintem ez egy objektív hozzászólás volt, mivel nem szídtam senki. én idősebb fejjel így látom...
Vendég 2007. 09. 01. 14:03
Na a szerző egy b***ó p*****t!!!Nekem a Tokio Hotelt nem szidni!!!A TH a világ legjobb zenekara!!!Ez így volt így van és így is lesz!!!Ennyit erről!!!
Tokio Hotel forever!!(L)
Fruzsina
Vendég 2007. 08. 31. 21:57
szerintem meg jó! TOKIÓ HOTEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2007. 08. 30. 11:45
Bocsi, elírtam :-) Szóval teljesen igaza van. És ezek a tinik meg akik őröngenek értük... szánalmasak! Még Elivst, a Beatlest megértem, dehogy ilyen nevetséges idiótákért...
Vendég 2007. 08. 30. 11:42
A szerzőnek igaza van teljen. Szánalmasak!
Vendég 2007. 08. 29. 15:02
TOKIO HOTEL
Vendég 2007. 08. 27. 21:38
a Tokio Hotel akkor is szar!!!!!!!!!!
Vendég 2007. 08. 27. 12:59
TELJESEN IGAZAD VAN...a rock nem penz meg business !FUCK TH
Vendég 2007. 08. 27. 12:45
A TOKIO HOTEL KIRÁLY....ÉS KÉSSZ...AKÁRKI AKÁRMIT MOND CSAK FÉLTÉKENY MERT non JOKKKKK...NAH PÁ
Vendég 2007. 08. 27. 11:21
SHIT!!
Vendég 2007. 08. 27. 10:14
az h szar és menjen a p*csába Tokio Hotel!!!
Gab 2007. 08. 26. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók