Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Michael Jackson dalbotrány: a régit lopta, az új meg nem is az övé

létrehozva: 2007. 09. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 01. 16. 14:32
épp ez az..a sok hülye,tudatlan "ember" meggyanúsítgatja mindenféle szarral,,aminek tényleg SEMMI SEMMI valóságalapja NINCS!!undorítóak ezek a nyamvadt rihadék majmok!!ki is a majomfejű:S?
Vendég 2007. 10. 17. 18:53
R.Kelly írta a dalt állítólag és ő adta át Jackonak...Szóval... De a lényeg Michael Jackson egy tehetség!!!
Vendég 2007. 10. 11. 14:09
A dalt nem Michael írta, hanem R. Kelly. Tőle kapta meg. Úgyhogy nem Michael plagizált, hanem R. Kelly.
A Van Passels-testvérek meg inkább örülhetnek neki, mert különben senkisem hallott volna felőlük.
Vendég 2007. 09. 19. 13:42
Szerintem meg maradj csöndben mert elég sokan kíváncsiak Michaelre (nem Jacko,ezt még egy ovis is tudja...),többen mint gondolnád...Attól még hogy te nem vagy érdekelt ebben,nem kell szidnod. Puszi a hasadra...
Vendég 2007. 09. 16. 16:32
Szerintem senki nem kíváncs á, hogy írják helyesen, mint ahogy Jackora sem kiváncsi senki :-)
Vendég 2007. 09. 15. 13:11
Már elnézést kérek Michael Jackson amit tett magával (átoperálás) egyszerűen hánynom kell tölle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2007. 09. 13. 8:39
Bocsánat, de a szóban forgó dal helyes és teljes címe You Are Not Alone, nem pedig a cikkben leírt You're Not Alone
Vendég 2007. 09. 13. 7:09
(Elnézést kérek, az előbbi hozzászólásomban rosszul írtam le a vitatott dal címét: You're Not Alone -helyesen)
Vendég 2007. 09. 13. 7:04
nem MJ-t fogják perlelni a Your Not Alone-nal, hiszen nem az ő nevére van levédve a dal, hanem R.Kelly nevére. De mivel az oktondi magyarnak semmi rálátása nincs a szerzői jogok rendszerére, R.Kelly-t pedik vajmi kevesen ismerik, így ezzel a címmel és a cikk tartalmával csak egy újabb csámcsognivalót dobtak a tudatlanok elé Magyarországon erről a szerencsétlen zombiról. Ha "R.Kellyt plágiummal vádolják" címmel jelent volna meg ez a cikk, a kutya nem kattintott volna rá.
Ha tényleg lopás, akkor remélem, nem csak a belga jogdíjakat kapja meg a szerző, hanem az összeset! Még az unokái is szépen elélnek majd akkor a kamatokból.
Egyébként nem ritka kis országunkban sem a plágium, én tudok olyan sztár-producerről, aki egy sikeres énekesnő albumáról levédetett magának egy fél lemeznyi publishing-dalt. Bátorság-ennyi kell hozzá. Ja, meg szerencse!
Vendég 2007. 09. 12. 22:56
A You Are Not Alone c. szám egy Michael Jackson által elénekelt,HIStory c. albumán megjelenő dal, amit R. Kelly jegyez saját szerzeményként. Ebbből kifolyólag nem értem, hogy miért Michael Jackson perlik? Másrészt pedig ebből kifolyólag helytelen és rágalmazó az a megfogalmazás, hogy "lopta".
Ismét egy pontos cikk Mr Michael Joseph Jacksonnal kapcsolatban a magyar sajtóban...már csak mosolygok a magyar honi dolgokon..
Üdvözlettel:
Gabriel Iwan
Juhász Gergely 2007. 09. 12. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek