Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Dráma: elhagyta családját a Kozmix Lalája

létrehozva: 2007. 09. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 07. 09. 19:50
;-)
vendég 2013. 12. 29. 13:28
A hozzászólásaid mindig az adott hangulatodat mutatja ?? Mert ha igen, akkorTE nagyon boldog ember lehetsz, de hogy egy épp eszü mondatot nem tudsz mondani, az egyszer biztos :-)))))
VENDÉG 2013. 12. 28. 13:54
:-)))
vendég 2013. 12. 27. 19:29
Ma este Budapest Kongresszusi Kozpont nagyon várjuk már :-)))
VENDÉG 2013. 12. 27. 16:47
BUEK2014;-)
vendég 2013. 12. 26. 14:10
;-)
VENDÉG 2013. 12. 26. 9:15
:-):-)
VENDÉG 2013. 12. 26. 8:36
Áldott karáácsonyt :-):-)
vendég 2013. 12. 24. 22:56
Áldott karáácsonyt :-)
VENDÉG 2013. 12. 24. 15:21
Békés boldog karácsonyt:-)
vendég 2013. 12. 22. 8:39
;-) Békés boldog karácsonyt Lala
VENDÉG 2013. 12. 17. 15:11
:-)
vendég 2013. 12. 17. 10:24
A mostani nagy Ő-vel boldog vagy?? :-)
VENDÉG 2013. 11. 24. 14:54
:):)
VENDÉG 2013. 11. 22. 16:22
:)
Vendég 2007. 10. 19. 18:24
Óriási...

Én pedig "
békét vágyom mindenekben,
a vizekben s a kék egen"

hogy magamat idézzem :)

üdv!
Vendég 2007. 10. 19. 18:07
Tudod!
Nagyobb boldogsága ne legyen az életben hogy Téged is és a másik együttest is /a manageren kersztül/ megtalált!
Agyilag kihívásokkal küzdő elmebeteg lehet aki akkor érzi jól magát ha másokat bánt és mocskol!

Mégegyszer sajnálom hogy Rád gyanakodtam de úgy adta elő magát az illető hogy minden ép eszü erre gondolt volna!

Szégyenlem magam hogy bedőltem Neki!

Bocsánat mégegyszer!

Szia! Minden jót!
Vendég 2007. 10. 19. 18:01
Nem tudlak követni :)

Na jó, értem...Sajnálom, ha így van.

Mindenesetre pont ezért reagáltam eddig itt a beírásokra, mert úgy tűnik nem nagyon akaródzik valakinek vagy valakiknek béknéhagynia sem itt, sem máshol.

Üdv,
Lala
Vendég 2007. 10. 19. 17:45
Valaki ezt a /szerintem is hülyeséget/ terjeszti az érintett manager egyik menedzselt együttes fórumán és gondolom már nem bírta a gyomra a managernek mert befagyasztotta a fórumot!

Ahogy az a valaki ott nyilatkozott az jött le hogy Te állsz mögötte!

Ha tévedtem akkor ezer bocsánat de akkor van egy elég szemét emberke aki abban leli minden boldogságát hogy nem csak itt Téged talált meg de egy másik fórumot is!

Mégegyszer bocsánat ha nem Te voltál!
Vendég 2007. 10. 19. 17:24
Nem tudom ki vagy és mit akarsz, de szívesen meghallgatlak...

Legyünk világosak.
Senki nem csapta le a Zsófit a kezemről.
Akkor most mi van??????????
Vendég 2007. 10. 19. 17:17
Most boldog vagy?

Tönkre vágni egy zenekar fórumát!
Na erre a kissebbik fiam szólása jut csak az eszembe:

Apám-apám!

Miért nem vagy férfi?
Ha tényleg a Hamza csapta le akkor miért nem állsz elé és rendezed le Vele mint férfi a férfival?

Hisztis kisgyerek egy csajnak sem kell....hosszú távon!
Pláne ha már van egy igazi kisbaba a házban!

Nagyon nagyot csalódtam Benned!
Kicsinyes szánalmas szósszúállás volt!
Vendég 2007. 10. 19. 9:38
Örülök, hogy észre vetted!
:-)
Vendég 2007. 10. 19. 9:29
Az egesz dolog hamarosan ugyis napvilagot lat, akkor majd kiderul hogy melyik haraszt zorog. Az en lelkem tiszta. Valoban normalisan irtak le a dolgokat-altalaban Moutan megkertem oket a helyesbitesre. Valaki(k) azonban nagyon eroltetik ott-ott mestersegesen a valotlanagokat is. Majd ha eljon as igazsag pillanata, mindenki meg fogja erteni ezt as egyesek altal hisztinek tartott reakciot. Koszonom az egyutterzo szavakat, azokat is eszrevettem am :)
Vendég 2007. 10. 18. 16:55
Hello mindenki,
én olvastam ezt a cikket és nekem nem tűnt úgy, hogy itt a Lalát bárki is bántani akarná. Sőt. Ez egyáltalán nem "odaszólós" írás volt, amiket például az index.hu-n vagy máshol lehet olvasni. Már a gyermeke születése előtt letette a cigit és nem utána...Meg nem dorbézolós? Ezért a patália? Ezért akadt ki? Ez egy kicsit vicces...
Noémi, Budapest
Vendég 2007. 10. 18. 15:03
Nem zörög a haraszt, meg az ordít, akinek a háza ég, meg vannak ilyen idevágó mondások szerintem...
Vendég 2007. 10. 18. 9:30
Félre értettél!

Én nem bántani akartalak!
Sőt! Én nagyon sajnálom hogy így alakult az életetek!
Az hogy milyen édesapja vagy a kicsinek meg sem fordult a fejemben!
Látszik Rajtad hogy rajongásig szereted a kisfiadat , sőt még a Zsófit is!
Én pont azt írtam hogy ne foglalkozz mit irogatnak a rosszindulatuak! Amíg ugrasz rájuk addig fognak is! Ha látják hogy hidegen hagy a mocskolódás hidd el abba hagyják!

Én tisztellek és a zenéteket meg egyenesen imádom!
Hidd el én Neked, Nektek drukkolok!
A beírásokat meg elolvasni nem érdemes, nem hogy mérgelődni rajtuk! Légy Te az okosabb és tojd le a rosszindulatuakat! Ez nagyobb elég tétel lenne mint felvenni a kesztyűt, lesűlyedni a szintjükre és fenyegetőzni!

Szia! És sok sikert a babához és az élethez is! Szorítok Neked!
Vendég 2007. 10. 17. 19:30
Árad a "jóindulat" a beírásaitokból.
NAGYON jó apja voltam s vagyok a kisfiamnak és ez nem vita tárgya.

A hotelos történet meg már bocs, de elég vicces :) Ettől függetlenül nem volna ciki még akkor sem, ha így volna. Viszont lesz ittmajd más ciki :)

UGYANIS RÖVIDESEN NAGYON IS RENDBE TESZEM EZT AZ ÜGYET, HOGY NE ÍRJANAK TÖBB KAMU SZTORIT...NA akkor lesz ciki - másoknak :)


Ez nem hiszti. Ha rólad írnának vagy az exedről hazugságokat, akkor Te is kiállnál az igazadért...vagy nem???

További jó fantáziálgatást és ítélkezést kívánok :))))

L.Lala

U.i.: A vicc, hogy még azt is tudom, ki erőlteti be mindig ezt az rgo-s beírást ide a hozzászólásokba :) Már nem sokáig lesz hozzá kedve...
Ha már nevemmel válllalom amit írok, az Tőled sem volna rossz. Csak ugye úgy már NEKED volna ciki :)
Vendég 2007. 10. 17. 12:42
Nem tök mindegy mit firkálnak?
Így is úgy is sajnálatos hogy egy kicsigyerek csonks családba kell hogy felnőjön!
A szülők előbb is gondolkodhattak volna, vagy ha már bevállalták a babát, jó férjhez és jó feleséghez méltóan megtanulhattak volna alkalmazkodni és nagyokat "nyelni"! És ez nem csak az én véleményem, hanem minden normálisan gondolkodóé!

Az meg ultra ciki, hogy az ex feleséget már az R-Go managerével látják hotelokban éjjelente!
Vendég 2007. 10. 12. 11:03
Kis hisztis... :)
Vendég 2007. 10. 09. 12:54
A cikket törölték, de ott a bevezető és a Lányi Lala név...
Vendég 2007. 10. 09. 0:27
...és még annyi, hogy a nevem:

Lányi Lala - NEM! Kozmix Lala

Üdvözlet a Szerkesztő Gézának és Cikkíró Gergőnek!

Lányi Lala
Vendég 2007. 10. 09. 0:23
Köszönet a cikk levételéért, bár furcsa, hogy pitizni kell az embernek azért, hogy a valótlanságokat levegyék az oldalról...

Másrészt pedig nem értem az okát, a megfogalmazásnak:
"...a cikket töröltük, mivel az állítása szerint nem fedte a valóságot."

Állítása szerint???
HÁT HA VALAKI, ÉN BIZTOSAN ISMEREM A MAGÁNÉLETEM RÉSZLETEIT - szemben veletek.

Ha már itt tartunk, komolyan beteg ez a világ. No comment.

Én is sorry!

Lányi Lala
Vendég 2007. 10. 08. 19:21
Kedves Tantus : A HÍR MÁSKÉPP jött le máshol, illetve több helyen is VALÓTLAN dolgokat állítva. A nevét alá nem író úriember pedig csak álmodta amiket látott....vagy szeretett volna látni :))))

Valóban jobb volna békénhagyni Laláékat ezzel, hiszen csak a családot ( ami maradt belőle ) szeretnék szeretetben megtartani - - még ha külön is - hiszen ott van egy pici baba!!!!

...s még kívánom azt is szívből, hogy béküljenek meg egymással, bármi is volt köztük a gond, már ha volt gond.

Jucus
Vendég 2007. 10. 08. 15:17
Madarak jönnek, madarak mennek...
Körforgás.
Vendég 2007. 10. 07. 17:29
Az ciki... ráadásul ez a hír egy csomó helyen lejött úgyhogy én sem értem, mire a nagy felháborodás.
Tantus
Vendég 2007. 10. 06. 22:23
Hát, én csak annyit tudok, hogy az excsaját, a Zsófit nem olyan régen egy hotelben láttam az R-go managerével, kézenfogva... szóval ennyit a kibékülési esélyekről. :) Szar lehet ez.
Vendég 2007. 10. 03. 1:19
Lányi Lala vagyok és már megkértem a kedves szerkesztőséget, hogy a "Lányi Lala elhagyta családját" vagy "Elköltözött párjától" c. cikkeket legyenek kedvesek javítani, mert azok a valósággal ellentéteset állítanak. Valóban külön élünk, de a többi nem igaz. Ráadásul jóval gyermekem születése előtt hagytam fel a dohányzással és ugyancsak jóval előtte volt az a nap, amikor alkohol úrral utoljára találkoztam. Ezek után már-már félek megemlíteni, hogy sem előtte, sem azóta nem voltam s vagyok "dorbézolós". Szóval nem is tudom melyik betűk igazak...talán az "A" a mondat elején? Ki..szott igénytelen ez a magyar bulvársajtó, mely nem győződik meg a hírforrásának a hitelességéről.
Szép napot :)
Vendég 2007. 09. 25. 23:07
Szerintem a zenéjükkel kellene foglalkozni,nem a magánéletükkel,ha meg nem tudtok miről írni,inkább semmit,mint ezt.
Juhász Gergely 2007. 09. 25. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek