Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Michael Jackson a Rolling Stone magazinban

létrehozva: 2007. 10. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2007. 11. 23. 20:16
a mai kis hip hop bu"ikákból 10 (vagy kevesebb) év múlva semmi nem lessz...michael jackson amióta 1958 augusztus 29-től olyan fontos és fantasztikusan tökletes produkciókat,komplett tánccal,kiépített színpadi képpel,show-al gazdagította ennek a világnak a pop részét!Más erre nem képes...én nagyon szeretném ha visszatérne...és úgy gondolom,h angelina jolie nem érdemli meg Neverland-et (ugyanis már ők pályáznak rá:S) Ha lehetne valami módja,h Jackón segítsek h visszatérjen (amely a legnagyobb szenzáció lenne) miztos segítenék!Ti?
Vendég 2007. 11. 23. 13:48
A You are not alone-t R. Kelly írta, nem Michael. Gondolom akkor a plagium is őt érinti.
Vendég 2007. 11. 12. 11:22
Az összes száma sikeres lett, ezt más előadókról nem igazán lehet elmondani...
Vendég 2007. 11. 12. 11:20
Tényleg Jacko a legjobb, imádom a hangját...nincsen hozzá fogható énekes..Jó lenne ha megint visszatérne, és végre békénhagynák a hazugságokkal...
Vendég 2007. 11. 04. 20:02
szeretem jacksont..még mindig!!Ő sztem a legjobb...nincs még egy ekkora tehetség!Nem is lessz...nem tudják még az emberek,h mit vesztettek azzal,h a bulvár tönkretette Jackót!:( idézem: "If you wanna' make the World to a better place,yust look at YOURSELF and make a change" /Man in the mirror
Vendég 2007. 10. 30. 18:11
Jacko a király!
Jónap Tamás 2007. 10. 30. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek