Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Himnusz remix botrány! Ki az elkövető?

létrehozva: 2007. 11. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Csabi 2014. 12. 15. 17:23
Egy zenész általában azt a számot dolgozza fel, amelyik tetszik neki. Saját példámból kiindulva ha valaminek nincs jó dallama, akkor ahhoz nem is látom értelmét hozzákezdeni. Ha nagyon bele akarunk kötni a jogvédelmi dolgokba, 2008-ban végképp lejárt a 70 év, így mármindenképp szabadon feldolgozhatóvá vált. Nincs olyan, hogy nem illik, egyesek Himnuszként tekintenek az ABBA zenéjére is, amit meg is értek, mégis feldolgozzák. Ezen a vonalon elindulva ez az illik-nem illik csak saját magunk véleménye.
Vendég 2009. 02. 02. 11:49
szentem nem baj h remixelték a himnuszunkat látni h különlegesebb a mi himnuszunk a többi országéhoz képest nekem megvan másfajta remixbe is szentem ez nem szégyen.
Vendég 2008. 11. 08. 14:33
Lehet fekete pákót, lehet dundikát, lehet justin timberlake-et remixelni, de a Himnuszt NEM!!!
Álljon már meg a...
Apropó remix... ideje valami újat is mutatni!
Mert már sok a feldolgozás!

Bálint.
Vendég 2008. 05. 27. 1:35
"nívós magyaz DJ helyett..." Pl.ki? sztem a sok dj.istenátka közül jó ha páran meg tudnák ezt csinálni! elképesztő ez a világ...
Vendég 2008. 05. 26. 20:00
hat... meghallgattam a muvet:) az illeto -leszamitva, hogy otthoni produkcio lehet- nem all messze tiesztotol:) kettejuk kozott a differencia az, hogy egyik studioban, nasa-szintu szerkoval csinal alig jobbat ennel, a masik meg alig rosszabbat otthon:) egy kis mastering kene ra, es kesz az uj hit:) amugy meg miert baj?! amugy is raferne egy kis revizio a himnuszra, ha meghallom, sirni tamad kedvem...:)
Vendég 2008. 04. 14. 12:31
tuti, h nem Tiesto!!
Aki igazán ismeri a zenéjét, az erre egyből rájött!
Vendég 2008. 03. 04. 21:01
Én hallottam a mixet, és bizonyos fokon felismerem a holland zenéjét. Eldobtam az agyam tőle, hogy ki ilyen elvetemült, hogy meg meri tenni.(???) Nem rossz....kezdésnek, de még tanulnia kell az "elkövetőnek"
Vendég 2008. 03. 02. 21:05
köszi
Vendég 2008. 01. 22. 14:09
Még nem hallottam ezt a bizonyos mixet, de tényleg miért olyan nagy baj ez??? Csak hogy bulvár hír lehessen?! Annak idejé Hendrix is "feldolgozta" az amerikai himnuszt...
Vendég 2008. 01. 18. 18:47
tiesto nem csinál ilyet
elmebetegh 2008. 01. 18. 8:33
Miért baj, hogy a Himnusz más, nem az eredeti felfogásban is hallgatható? Ez a cirkusz is csak ránk magyarokra jellemző. Úgy '78 tájékán a Marseilles-nek is volt egy diszkó verziója. Akkor seki nem volt felháborodva.
Vendég 2008. 01. 18. 8:23
Miért baj, hogy a Himnusz más, nem az eredeti felfogásban is hallgatható? Ez a cirkusz is csak ránk magyarokra jellemző. Úgy '78 tájékán a Marseilles-nek is volt egy diszkó verziója. Akkor seki nem volt felháborodva.
Vendég 2008. 01. 10. 0:24
Én voltam az elkövető. Én mixeltem ezt a számot. Lehet visszanyomozni az ip-m alapján. Hehe
Vendég 2007. 12. 02. 17:46
ez nem egy új zene már, 1-2 éves is van, valamelyik tvbe nem tudtak mi berakni igy hát előkerestek 1 régit. egyébként tényleg nem rossz, de a himnuszt nem illik remixelni
Vendég 2007. 12. 01. 19:26
csucs icenek ieza van erre csak buszkek lehettek !!!
Vendég 2007. 12. 01. 19:26
csucs icenek ieza van erre csak buszkek lehettek !!!
Vendég 2007. 11. 29. 17:05
Ice: Erdekes hogy csak most kaptatok fel a fejeteket erre a dologra hisz a szam itt Erdelyben kb fel eve valt letolthetove. Csak a fura az volt hogy erdekes modon Tiesto ezt a szamot egy mixebe sem tette bele es egy koncerten sem jatszotta. Barki is csinalta egesz jo munkat vegzett igaz nem egy Adagio for strings de jo.
Jónap Tamás 2007. 11. 21. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek