Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Eros Ramazzotti: e2 (Sony BMG)

létrehozva: 2007. 12. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 10. 23. 21:19
figy mondok egy pár olasz énkest azér mondok kőlőnbőző féle énekeseket mert nem tudom kinek mien tetszik andrea bocelli laura pausini anna tatangelo és gigi d'alessandro ezek szerintem elviselhetőek lehet nem olyan jók mint a eros de sztem ez is megteszi
Vendég 2008. 10. 23. 21:14
egyébként megint én vagyok azt szerettném irni még hogy ha valakinek van msn-je az irjabe a msn címem
Vendég 2008. 10. 23. 21:13
figyu mindenkinek ajálom a torentzt is szerintem az jóbb is mint a youtobés ns enyi
Vendég 2008. 10. 23. 21:11
helló én is szerettem az Eros Ramazzotti számait és tők jó hogy félig olasz vagyok mert igy megisértem szinte minden szavát.egyébként lelehet tőlteni a YouTube Downloaderen és boldog szűlinapot az anyukádnak
Vendég 2008. 08. 28. 22:56
Eros a legnagyobb és legjobb énekes olaszhonban. Anastaciaval készült klipje szenzációs de Laura Pasinival is énekel duettet az is okés.valaki segítene honna tudnám letölteni a I Belong To You videót!!!
Vendég 2008. 06. 15. 17:34
ez az album is olyan jó mint a többi.érdemes meghallgatni élőben is Eros-t.a hangja olyan mint a lemezen.vagy nagyon jó a hangtechnikusa vagy TÉNYLEG állati a hangja!! én minden koncertjén ott voltam!!
Vendég 2008. 02. 07. 11:57
én nagyon imádom erost tök jó a cikkje.amikor hallottam először a zenéjét azóta imádom!!!!!!!!
gianni 2008. 01. 02. 13:00
ujj vagyok itt nem tudnatok nekem segiteni hogyan tolthetnem le mert az anyumnak kel es ugy gondoltam szuletes napjara meg kapja tolem
Vendég 2007. 12. 21. 16:48
Hát én nem vagyok egy nagy Eros Ramazzotti rajongó. De ez az album nagyban megváltoztatta a véleményem az olasz popzenéről. Mindenképp ajánlom, a remixelt/újraénekelt dalok nagyszerűek! (Igaz, ez nem a reklám helye, de egy másik nagy olaszra, Laura Pausini-re is felhívnám a figyelmet.) ~R~
Juhász Gergely 2007. 12. 10. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek